Очільник області вручив новому голові Бердичівської РДА пусту книгу досягнень району ОНОВЛЕНО — РІО Бердичів

Четвер, 23 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Очільник області вручив новому голові Бердичівської РДА пусту книгу досягнень району ОНОВЛЕНО

11 жовт. 2018 Олександр Доманський

І побажав, щоб за рік хоча б половину цієї товстої книги було заповнено гарними справами. На що Петро Яригін відповів, що, можливо, знадобиться другий том розпочинати.

Цей момент якнайкраще символізував настрій на церемонії представлення нового керівника району, яка відбулася у п’ятницю, 5 жовтня. Такої доброзичливої атмосфери вже давно не було в цій актовій залі, адже в багатьох останніх репортажах доводилось писати про сварки, суперечки та непорозуміння, які вирували на сесіях райради чи інших заходах.

Асенизатор


До будівлі РДА на одинадцяту годину приїхали сільські голови, все керівництво Семенівської ОТГ, керівники підприємств, організацій, установ району та міста, фермери і ще багато небайдужих до долі району людей. І, думаю, всі вони відзначили пунктуальність і нового керівника РДА, і голови обласної адміністрації, які без запізнення зайшли до зали та зайняли місця на сцені.


Хоча Ігор Гундич і пожартував, що в Бердичеві все по-своєму, не так, як в інших подібних адмінбудівлях, де актова зала знаходиться на другому чи третьому поверсі. Він неодноразово нагадував під час заходу, що Бердичівський район для нього рідний, тому його ставлення до всього, що відбувається на Бердичівщині, є найщирішим і найтеплішим.


Після офіційного оголошення розпорядження Президента про призначення нового очільника РДА Петро Іванович Яригін виголосив свою першу на цій посаді вітальну промову, основні тези якої даємо нижче у вільному викладі:
«Я нікуди не дівався з Бердичівщини, просто останні 7 років працював у Чуднові, і радий, що набрав досвіду, який можна застосувати на рідній землі…Обіцяю робити свою роботу чесно і намагатимусь робити її професійно... Двері мого кабінету завжди будуть відкриті для конструктивну… Бердичівський район має бути у трійці лідерів соціально-економічного розвитку...


В нашому районі було багато спеціалістів сільськогосподарського виробництва, більшість яких я знав особисто, багатьох їх вже немає з нами. Але їх естафету перейняли молоді господарники, яких я теж знаю і сподіваюсь на плідну співпрацю…


Ми є свідками великого дійства, розпочатого Президентом Порошенком, – децентралізації. Це не тільки створення ОТГ, але й передача великої частини державних повноважень на місця. Ми маємо дякувати Президенту за це... Ми повинні розуміти, що основою розвитку є ЕКОНОМІКА,бо саме «битіє визначає свідомість»... Я заявляю, що весь бізнес буде мати від мене щонайбільше сприяння, і на це буде працювати вся адміністрація!..».
Ну, а далі голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич розпочав свою промову, хоча, вірніше, її буде назвати «Розповідь про те, що зроблено і що потрібно ще зробити на Житомирщині для того, щоб виграти всі прийдешні вибори.


Адже уже у першому його меседжу прозвучало, що довго шукав потрібного керівника для Бердичівського району і давно пропонував Петру Яригіну цю посаду. А той, відповідно, зробив теж нелегкий крок, обмінявши політично стабільну Чуднівщину на Бердичівщину, яку політичні сили розхитують на всі боки.
У своїй розповіді він неодноразово згадував і Петра Порошенка, і його дружину Марину Порошенко, які невпинно і повсякчасно думають про народ України в цілому та про жителів Житомирщини і Бердичівщини зокрема.
Так, Президент Порошенко – перший президент, який погодився віддати 52% фінансових ресурсів місцевим громадам. За ці гроші в Гришківцях і в Хажині капітально відремонтують і реконструюють опорні школи, які будуть довго служити людям. А за ініціативи Марини Порошенко в районі відкрито ДВІ МЕДІАТЕКИ (для тих, хто не знає, це кімнатки в школі, де можна книжки почитати чи в телефоні погратися завдяки доступу до Інтернету).


Семенівська ОТГ, яку першою створили у районі, має можливість за 30% співфінансування отримати ще один шкільний автобус («Богдан», напевно) та бере участь в програмі «Засвіти Житомирщину» реконструкцією вуличного освітлення в Красівці.
В цьому році 60 перших класів області отримають по ноутбуку, кольоровому принтеру та ламінатору (чи встигнуть вони все це отримати, чи достанеться таке добро вже наступним першокласникам, невідомо, адже лише зараз по школах встановлюють меблі, які мали бути там ще першого вересня - авт.).


За рахунок ініційованого Петром Порошенком дорожнього фонду в Бердичеві планується капітальний ремонт аварійного моста через залізницю в районі М’ясокомбінату. Розповідаючи про це, губернатор кілька раз наголосив, що його могли розпочати ще в цьому році, але проект реконструкції виявився недопрацьованим, тому не змогли провести необхідні тендерні процедури. При цьому він зазначив, що погано, що на зустрічі немає міського голови Бердичева, і в присутніх склалось враження, що саме він винуватець недосконалого проекту, бо Ігор Петрович не роз’яснив, що замовником реконструкції є обласне управління капітального будівництва, і вина за помилки в проекті лежить саме на ньому.


Він розповів про вже розпочаті капітальні ремонти доріг в Лемешах, Старому Солотвиніта ті, які мають бути в цьому році, – Гвоздавата Терехове – і знову наголосив, що ті сільські ради, які хочуть, щоб дороги в них були відремонтовані, замовляли вже зараз якісні проекти реконструкцій. Будуть проекти, будуть і гроші, «…можливості дорожнього фонду потрібно використовувати на повну!..» (для кого прозвучала ця сентенція, присутні, напевно, трохи не зрозуміли. Чи то для сільських голів, які незабаром можуть стати В.О. старост, чи для власників асфальтових заводів).


Не забув розповісти голова ОДА про перспективи сільської медицини нашого краю. Так, з 22-х запланованих в області будівництв нових будівель лікарських амбулаторій 3 будуть в Бердичівському районі, тобто значно більше, ніж пропорційно до кількості районів області – в Гришківцях, Райгородку та Семенівці.


Як на мене, то такі плани зовсім розходяться з концепцією реформування первинної медицини, згідно з якою сімейні лікарі повинні в перспективі ставати ФОПами та самі піклуватись про свої приміщення та обладнання. За таких планів на Бердичівщині лікарі не будуть хотіти стати самостійними як мінімум до закінчення будівництва нових амбулаторій (і це при тому, що будівлі старих в деяких селах стоять нині пустками і не використовуються і наполовину).


Наприкінці своєї розповіді губернатор ще раз нагадав, що Бердичівський район для нього рідний, і інформація про всі тутешні події надходить до нього значно швидше, ніж з інших районів, та дав відповіді на кілька питань присутніх на заході щодо безоплатної заміни газових лічильників, цьогорічних перспектив виборів у новостворених ОТГ, Бистрицької школи, екологічної ситуації в районі та конкретної проблеми одного з фермерів, якого він запросив до себе для індивідуального вирішення питання.


А вже після оголошення закінчення заходу на сцену вийшов представник адміністрації Чуднівського району і сказав, що тоді, коли Петро Іванович Яригін від’їжджав з Чуднова, лив дощ, а цього дня в Бердичеві сонце, тож нехай йому на новій посаді завжди так буде, і вручив великий букет троянд «…для жінок його нового колективу».

IMG 7757

IMG 7760

IMG 7761

IMG 7762

IMG 7766

IMG 7767

IMG 7768

IMG 7770

IMG 7772

IMG 7773

IMG 7774

IMG 7775

IMG 7776

IMG 7777

IMG 7778

IMG 7779

IMG 778

IMG 7783

IMG 7785

 

aloka

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.