У Бердичеві хочуть розв'язати заіржавілий залізничний вузол — РІО Бердичів

Четвер, 23 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У Бердичеві хочуть розв'язати заіржавілий залізничний вузол

02 жовт. 2018 Тамара Дроботюк

Сьогодні вранці в мерії міста Бердичева відбулися громадські слухання з приводу розробки детального плану території по вул. Житомирській, 84 для розміщення та експлуатації приміщень і споруд залізничного транспорту (під'їзної колії) до складських приміщень.

Замовником проекту документації виступив відділ містобудування та архітектури виконкому Бердичівської міської ради. «Розв'язати заіржавілий залізничний вузол», образно кажучи інвестувати в рейки, шпали забажав відомий в Бердичеві підприємець Василь Ревега. Представляючи даний проект на обговорення, заступник голови Михайло Гайченя зазначив, що місцева влада підтримує ініціативу підприємців, які вкладають свої кошти в розвиток міста. Він також нагадав присутнім, що оголошення з приводу слухань було розміщено в місцевому виданні «Бердичівський погляд» від 30 серпня 2018 року, в газеті, яка виграла тендер на надання рекламних послуг для міськради. Ніяких пропозицій і побажань від громадськості не надходило. Слухання – це, фактично, процедурний момент українського законодавства, який дає старт винесення проекту на обговорення архітектурно-містобудівної ради. Громадськість не проявила особливої активності в обговоренні питання щодо відновлення раніше існуючих під’їзних шляхів.

Асенизатор


Нагадаємо, у найближчі кілька років «Укрзалізниця» (УЗ) планує направити на оновлення інфраструктури близько 10 млрд. грн. (360 млн. доларів), з яких 2,5 млрд. грн. - вже в цьому році. Але поки її бюджет не сходиться з наміченими планами. Протягом останніх трьох років в структурі перевезень в Україні - кількість вантажів, що перевозяться залізницею, скорочується, а в сегменті автомобільних і водних перевезень - зростає. Вантажовідправники шукають менш проблемну альтернативу транспортування своїх товарів. Але в найближчі роки можливо будь-яка зміна логістики. До 2023 року «Укрзалізниця» повинна відкрити ринок для приватної тяги: до цього її зобов'язують директиви, підписані в рамках угоди України про асоціацію з ЄС. І це повинно підштовхнути підприємців до більш динамічного нарощування парку власних вантажних вагонів. Але хто подбає про безпеку на самій залізниці, адже у всіх об'єктів інфраструктури УЗ високий рівень зносу?!

viber image 3

viber image 4

aloka

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.