Стало зрозумілим, хто в Бердичівському районі очолить партію Гриценка — РІО Бердичів

Четвер, 23 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Стало зрозумілим, хто в Бердичівському районі очолить партію Гриценка

Сьогодні, незважаючи на те, що сесія Бердичівської районної ради була чи не найкоротшою за всю історію (репортаж про це ми вже писали), на ній сталась одна подія, яка може мати неабияке значення для політичної ситуації на Бердичівщині.

 Після того, як голова ради оголосила свій спіч про можливу майбутню відставку, але ще не встигла сказати слова про закриття сесії, на трибуну вийшов колишній очільник Бердичівської районної державної адміністрації Едуард Євгенович Томашевський та оголосив про свій вихід з фракції "Блок Петра Порошенка". Свій крок він пояснив тим, що вступив нині в партію «Громадянська позиція», яку очолює Анатолій Гриценко, і не може більше перебувати у фракції БПП.

Асенизатор

Чи приєднається він після цього до блокувальників роботи районної ради, якими сьогодні були фракції політичних партій «Батьківщина» та «Радикальна партія», поки що невідомо. Якщо так, тоді проблеми з кворумом на майбутніх сесіях стануть ще більшими. "Аграрної партії", як сьогодні зазначила Софія Томашевська, в районній раді вже немає, тож де ще шукати «ресурси» для результативних голосувань, ніхто не знає.

Коли Едуард Євгенович балотувався в депутати районної ради, то подав таку біографію, як нижче на сторінці. Тепер, напевно, її потрібно буде істотно доповнити…

Tomashevskyi

 

aloka

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.