Депутати «Батьківщини» знову бойкотували сесію Бердичівської районної ради — РІО Бердичів

Четвер, 23 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Депутати «Батьківщини» знову бойкотували сесію Бердичівської районної ради

 А допомогли їм зірвати офіційне засідання ще й депутати з фракції "Радикальної партії".

 Хоча ще за кільканадцять хвилин до часу призначеної сесії нічого не віщувало про несподіванку. Депутати приїздили до будівлі Бердичівської РДА, здоровались один з одним, курили, говорили, в тому числі і депутати двох вищеперерахованих фракцій. Але до столу реєстрації вони чомусь не спішили, напевно, чекали, яка ж врешті-решт надійде команда – йти на сесію чи не йти.

Асенизатор

Та рівно о 10.00 за реєстраційним столом прозвучало: «Кворум є, 18 депутатів зареєструвалось, можна починати сесію». Прозвучав Гімн, обрали членів секретаріату та лічильної комісії, привітали з державною відзнакою головного лікаря районної стоматологічної поліклініки, і тут… лічильна комісія порахувала, що кворуму у залі знову немає, бо вийшов депутат Андрій Мирончук (головний лікар райлікарні).

Відразу побігли його звати, шукати, але повернулись ні з чим. Голова райради Софія Томашевська провела коротку нараду з депутатами фракції БПП, а потім оголосила про закриття сесії.

Але перед закриттям вона виголосила промову, в якій розповіла, що сьогодні одним з головних питань мали розглянути виділення 800 тисяч гривень на заборгованість по зарплаті медикам центру ПМСД (сільським лікарям та фельдшерам), які вже кілька місяців не отримували грошей за свою роботу, і позиція головного лікаря лікарні тут вкрай незрозуміла.

І зробила заяву про те, що якщо депутати «Батьківщини» бойкотують вирішення важливих питань, від яких залежить доля людей, лише з особистої неприязні до голови ради, то вона готова піти у відставку і за посаду триматись не буде.

Після надкороткої сесії депутати фракції БПП зібрались в кабінеті голови на значно довшу нараду, тому вияснити у Софії Томашевської точніше, чи це просто усна заява, чи є її письмовий варіант, поки що не вдалося.

rayrada6

rayrada5

rayrada7

rayrada8

rayrada9

 

aloka

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.