Сьогодні - останній день для подання документів громадам, які хочуть об’єднатись в Бердичівському районі — РІО Бердичів

Вівторок, 23 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Сьогодні - останній день для подання документів громадам, які хочуть об’єднатись в Бердичівському районі

17 липня під час засідання регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області голова ОДА Ігор Гундич сказав:

 «До серпня ми маємо погодити Перспективний план. Він не буде принципово новим, а у більшості випадків співпадатиме з тим, який погоджували раніше. Ми не будемо залишати білих плям на території області. Всі міста, у першу чергу, обласного значення, мають так само приєднати до себе території і стати об’єднаними територіальними громадам. Житомирщина може стати однією з перших областей, територія якої на 100% буде охоплена ОТГ.

Члени робочої групи розглянули усі райони області та погодили створення ОТГ або приєднання територій до вже існуючих. За новим перспективним планом, який вноситимуть на розгляд сесії, на Житомирщині буде 64 ОТГ.

Якщо сільські ради хочуть приєднатися до тієї чи іншої спроможної громади, мають інше бачення об’єднання, вони мають до понеділка, 23 липня, подати пропозиції та побажання жителів.

Перспективний план буде затверджуватися депутатами обласної ради на черговій сесії, яка відбудеться 26 липня.

В Бердичівському районі до останнього ситуація з об’єднанням залишається невизначеною. Давно працює Семенівська громада, повністю готові до виборів Гришковецька та Райгородоцька громади, а ось з іншими селами поки що ситуація незрозуміла.

На минулу сесію облради виносився план, згідно якого вони мали бути приєднаними до Бердичева, але протести сільських жителів та активістів змусили цей план відхилити.

За останньою інформацією, найбільш близько підійшла до об’єднання Швайківська ОТГ у складі Слободищенської, Мирославської, Скраглівської, Малосілківської, Швайківської та Райківської сільрад з населенням близько 4700 жителів. Нікуди не увійшли, відповідно, Озадівська, Гардишівська, Романівська та Бистрицька сільради

На сайті облради цього разу вже не виставили проект перспективного плану, тому, можливо, він залишиться секретним до самої сесії. Чекати залишилось кілька днів.

 karta 4 sela

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.