В Бердичеві запрацювала електронна черга для отримання закордонного паспорта — РІО Бердичів

Вівторок, 23 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві запрацювала електронна черга для отримання закордонного паспорта

На минулому тижні в фойє місцевого відділу міграційної служби з’явився великий плакат, який сповіщає про те, що у цьому відділі відтепер можна записатись в чергу на отримання закордонного паспорту в он-лайн режимі, тобто, не виходячи з дому.

Співробітники установи підтвердили інформацію на плакаті, але додали, що приходити на визначений час потрібно з усіма передбаченими документами та усіма оплаченими платежами, в іншому разі електронна черга пропадає, бо в живій черзі завжди є відвідувачі.

Але зараз їх стало трохи менше, порівнюючи з весняним напливом. Тоді люди писались на списки, кілька днів приходили перевірятись, або ж займали чергу о четвертій – п’ятій годині ранку. Хоча ті люди, які стояли в п’ятницю в черзі за отриманням жаданого документу в цілому спокійно згадували свої перипетії , пов’язані з початком процедури. Комусь просто зателефонували люди, які вели список черги, хтось зміг справитись за день. А може вони вже трохи забули свої негативні емоції, які щедро виливались на сторінки соцмереж, адже чекали на отримання документу від півтора до трьох місяців.

Повернувшись до редакції спробував випробувати новий сервіс, який розміщений на головній сторінці міграційної служби України. Вже на першому етапі потрібно ввести свій номер телефону, і лише тоді відкривається сторінка з зазначенням вільних дат і часу. На подив, вільним виявився час буквально на завтра.

Далі заповнюються повні дані замовника біометричного документу, і через деякий час має прийти СМС-ка на телефон. На вказаний час потрібно прийти до відділу (з документами та проплатами) і сказати код, вказаний в повідомленні.

Запрошуємо бердичівлян скористатись перевагами нового сервісу, а про свій досвід користування можете повідомляти в коментарях  чи соцмережах.

cherga3

cherga5

cherga6

cherga7

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.