Про наповнення бюджету Бердичівського району говорили під час наради — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Про наповнення бюджету Бердичівського району говорили під час наради

16 лип. 2018 Прес-служба райдержадміністрації

У вівторок, 10 липня 2018 року, відбулася нарада з питань збільшення надходжень до бюджету району, в якій взяли участь заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська, начальник Бердичівської ОДПІ Ірина Самборська, начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська.

Під час наради обговорили проблемне питання – зменшення надходжень до місцевих бюджетів по 5-ти сільських радах, що, в свою чергу, має негативний вплив на загальну ситуацію по району.


Учасники наради зосередили основну увагу на пошуку резервів у наповненні місцевого бюджету, визначили причини зниження обсягів надходжень, розробили і прийняли рішення, направлені на покращення ситуації в районі.


У підсумку, Людмила Димидюк звернула увагу учасників наради на те, що для подальшого зростання рівня наповнюваності бюджету району слід працювати над покрашенням надходжень податків і зборів до місцевих бюджетів, належно їх спрямовувати на першочергові цілі.

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.