В Бердичеві знову стало критично мало суддів — РІО Бердичів

Вівторок, 23 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві знову стало критично мало суддів

 

Про неукомплектованість суддями Бердичівського міськрайонного суду ми писали на сторінках газети вже не раз.

За штатом в нас має працювати 12 суддів, але вже кілька років немає й половини потрібної кількості. Деякі пішли на пенсію, в інших закінчився п’ятирічний термін і вони не перепризначені на посади.

Минулого року влітку взагалі вершив правосуддя лише один суддя – Олег Замега, а коли він пішов у відпуску, розгляд справ повністю припинився. Потім ситуація трохи поліпшилась. Указом Президента були перепризначені судді Олександр Яковлєв та Тетяна Вдовиченко, а з Донецької області у відрядження прислали суддю Дзержинського суду Миколу Скибу (хоча судова адміністрація спочатку обіцяла двох «командированих»).


Ще станом на четвер на судовому порталі були розписані справи на цього суддю, одна з яких зацікавила журналістів. Але прибувши в суд, дізнались, що у судді Миколи Скиби вже закінчився термін відрядження, і він з 2 липня ніяких справ в Бердичеві не має. Хоча було клопотання бердичівського суду, щоб термін відрядження подовжили і сам суддя погоджувався, але… десь у верхах коліщатка не закрутилась у потрібному напрямку. Отже, він знову в Донецькій області, в рідному суді, який знаходиться в декількох кілометрах від лінії розмежування і в якому справ на порядок менше, ніж у Бердичеві.


Велику надію бердичівські судді мають на найшвидше призначення ще двох суддів, які пройшли спеціальну перевірку та атестацію, щодня перевіряють сайт Президента, але потрібний указ там ніяк не з’являється. Тому й тягнуться роками судові справи, а підозрювані сидять в слідчому ізоляторі теж роками. Приклади таких справ – у наступних публікаціях.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.