Розпочалась сесія Бердичівської міської ради: політичні пристрасті розпалюються — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Розпочалась сесія Бердичівської міської ради: політичні пристрасті розпалюються

О десятій годині сьогодні, як і було заплановано, розпочалося засідання 36 сесії Бердичівської міської ради VII скликання.

Ще з моменту засідань постійних депутатських комісій, котрі проходили минулого тижня, були підозри, що ця сесія буде напружена. Так само багато хто робив ставки на те, що вона може і не пройти, адже на комісіях попросту не було депутатів, щоб обговорювати питання і виносити рекомендації. Ширилися чутки, що представники політичних фракцій спеціально змовилися і саботують роботу комісій. Питання на них обговорювали, проте що-небудь рекомендувати два-три присутніх депутати аж ніяк не змогли.

Асенизатор


Сьогодні на сесію зареєструвалися всього-на-всього 20 депутатів, хоча зазвичай їх кількість є більшою. Прозвучала неочікувана заява від депутатів Тимофія Клима та Володимира Левандовського про бажання вийти зі складу «Опозиційного блоку». Слідом за цією заявою не забарилася і пропозиція депутата Віталія Березовенка про зміну голів постійних депутатських комісій. Хоча, очевидно, що така пропозиція не видалася для присутніх чимось новим і шокуючим. Адже під час батлу петиціями між Станіславом Лужанським та Віталієм Березовенком, коли один збирав голоси за звільнення з посади секретаря міської ради Юлії Лефтер, а інший став на її захист, вже звучала вимога поміняти нинішніх голів постійних комісій.


Як вирішиться це питання і чи будуть проводити комісії наступного разу вже нові голови, якими ще скандальними обговореннями, дискусіями та суперечками увінчається ці сесія, читайте в наступних публікаціях.

20180611 100734

20180611 101201

Omaks Centr800

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.