Сесію Бердичівської районної ради зірвали депутати з «Батьківщини» та «Аграрної партії» — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Сесію Бердичівської районної ради зірвали депутати з «Батьківщини» та «Аграрної партії»

 

Сьогодні на десяту годину було призначено проведення чергової сесії Бердичівської районної ради. У вказаний час стало зрозумілим, що проведення сесії під загрозою, бо депутатів прийшло дуже мало. Як завжди, стали телефонувати, чекати, хтось запізнився, хтось підійшов, і в якийсь момент працівники апарату сказали, що кворум є і можна починати сесію.

 

 

Асенизатор

Але як тільки прозвучав Гімн і головуюча оголосила відкриття, знову перерахували депутатів і зрозуміли, що помилились. У залі знаходилось все-таки 17 депутатів при мінімально потрібних для роботи 18.

Знову стали дзвонити з різних телефонів, але чомусь телефони відсутніх депутатів мовчали. Присутні на сесії ходили на перекур ще кілька разів та, врешті-решт, близько одинадцятої години знову зібрались в залі і голова районної ради Софія Томашевська сказала: «Хоча сесія не відкрита, але для присутніх сільських голів та представників ЗМІ я розповім, які питання ми мали сьогодні розглядати».

Всього було заплановано розгляд 19 питань, але найголовніші з них – це зміни до районного бюджету. На сьогодні виникла проблема незабезпеченості заробітною платою працівників медичної сфери. І якщо районна лікарня поки що змогла «викрутитись» за рахунок внутрішнього перерозподілу, то лікарі і медсестри сільських ФАПів і амбулаторія можуть залишитись без зарплати. На сесії мали прийняти рішення про перерозподіл коштів з інших бюджетних статей 230 тисяч гривень на ці цілі.

Мали прийняти рішення про прийняття до районного бюджету грошей з державного бюджету для придбання житла інваліду АТО. А також прийняти гроші і визначити співфінансування  для галузі освіти, бо «горять тендери» на купівлю необхідного обладнання для початку роботи Нової Української Школи, та направити кошти на літнє оздоровлення дітей до табору «Березовий Гай». Крім цього, на сесії планували прийняти й інші рішення, які чекають орендарі землі та сільські бюджети.

«Через те, що хтось дозволяє собі політичний шантаж, люди не отримають зарплати, і це розуміють ті, хто не прийшов сьогодні на сесію. Мені телефонували ще три дні тому про те, що всі ці відсутні депутати отримали пряму вказівку від своїх партійних керівників – бойкотувати сесії», - наголосила Софія Броніславівна.

Вона оголосила, що з 11-ти депутатів фракції «Солідарність» не прийшли двоє – Томашевський і Мкртчян, з 6-ти депутатів "Аграрної партії" не прийшов ніхто, з 6-ти депутатів фракції «Батьківщина» прийшов лише один депутат, з 4-х представників "Радикальної партії" у залі було двоє, з 4-х депутатів від «Опозиційного блоку» - троє.

«Завтра ці люди будуть знову йти на вибори і бити себе кулаками в груди, що вони за людей…», - такою фразою головуюча завершила свій виступ і сказала, що про проведення позачергової сесії буде повідомлено додатково.

Напевно, мало що зрозумів із всіх цих підкилимних та явних суперечок 92-річний Олексій Уллянович Славінський, якому сьогодні мали урочисто присвоїти звання "Почесний громадянин Бердичівського району". І чи захоче він приїздити наступного разу, невідомо.

Про те, що депутати деяких політичних сил отримали вказівку бойкотувати проведення сесій місцевих рад, я чув вже в Бердичівській міській раді, і це підтверджується відсутністю їх на засіданнях постійних комісій. Тож міському голові доведеться мобілізувати всіх до одного своїх прихильників, щоб провести сесію 11 червня. Для них, напевно, оголосять «мораторій» на відпустки, хвороби, поїздки чи відрядження. В понеділок побачимо.

boykot1

boykot3

boykot4

 

Omaks Centr800

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.