З бюджету Бердичева виділять 550 тисяч гривень для СБУ — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

З бюджету Бердичева виділять 550 тисяч гривень для СБУ

Таке питання під назвою «Про Програму шефської допомоги підрозділам Управління Служби безпеки України в Житомирській області у 2018 році» виноситься на чергову сесію міської ради, що проходитиме в понеділок, 11 червня. А поки що його розглядають на засіданнях постійних депутатських комісій, аби надати свої рекомендації з цього приводу.

Щоправда на сьогоднішній комісії житлової політики, інженерного господарства, будівництва, транспорту, землекористування, комунального майна та власності, благоустрою та екології під головуванням Романа Левицького обійшлося без рекомендацій через відсутність кворуму. На десяту годину депутати, які входять до складу комісії, не з’явилися на засідання не те, що у повному складі, але й частково. І навіть після кількох хвилин очікування стіл у кабінеті був напівпустий, не враховуючи керівників відділів, котрі доповідали з питань порядку денного. Тому то й довелося все лишень обговорити і майже з усім ознайомитися, бо, як зазначив голова комісії, «наші депутати дуже відповідально ставляться до роботи і хвилюються за вирішення важливих проблем», звісно ж, у переносному значенні цих слів.

Асенизатор


Справа в тому, що на адресу міського голови надійшов лист від начальника Управління Служби безпеки України в Житомирській обл., в якому зазначено, що наявного затвердженого фінансування даного управління недостатньо для вирішення у повному обсязі поставлених завдань. Тому вони звертаються до міського голови з проханням виділити з міського бюджету кошти у сумі 550 тисяч гривень. Ці гроші мають піти на придбання спеціалізованого автомобіля для тих підрозділів, які виконують бойові завдання на території Луганської і Донецької областей. Відповідно, вже розроблений проект програми на 2018 рік для надання шефської допомоги.


На запитання, чи є кошти для придбання такого автомобіля, прозвучала відповідь, що «не знаємо, будемо шукати». А от рішення щодо того, виділять для Служби безпеки України таку допомогу у більш ніж півмільйона гривень, прийматимуть депутати вже на сесії міської ради.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.