Новостворювана на Бердичівщині Гришковецька ОТГ незабаром розпочне підготовку до виборів — РІО Бердичів

П'ятниця, 22 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Новостворювана на Бердичівщині Гришковецька ОТГ незабаром розпочне підготовку до виборів

Минулої п’ятниці на сесії селищної ради депутати знову одноголосно проголосували за створення об’єднаної територіальної громади, до складу якої входять сім сільських рад (Половецька, Гальчинська, Осиківська, Рейська, Никонівська, Старосолотвинська і Скаківська) та однієї селищної ради.

Напередодні у всіх вищевказаних радах теж пройшли сесії, де депутати ще раз підтвердили бажання своїх громад об’єднуватись. Згідно з законом після цього вважається, що нова громада уже створена, лишається тільки вибрати нового голову громади та її представницький орган.

Асенизатор


Для цього на найближчій сесії обласної ради потрібно буде внести зміни до перспективного плану створення громад (відповідний проект по Гришковецькій ОТГ вже оприлюднений на сайті ОДА) і подавати документи до ЦВК (центральної виборчої комісії) про призначення виборів. Орієнтовно, вони відбудуться у жовтні цього року.

OTG1OTG2

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.