Житомирська облдержадміністрація погодила план створення Гришковецької об’єднаної територіальної громади — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Серпня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Житомирська облдержадміністрація погодила план створення Гришковецької об’єднаної територіальної громади

Офіційний документ про це отримав особисто сільський голова Осикового Сергій Маркусевич. Адже він – один з тих семи сільських голів, які доклали багато зусиль, щоб проект майбутньої об’єднаної громади отримав право на життя.

Тепер селищний голова Гришківець Ірена Лісова (а саме вона є головою робочої групи по створенню об’єднаної громади) має оголосити про скликання ще однієї сесії Гришковецької ради, а потім такі ж сесії пройдуть в усіх інших сільських радах майбутньої ОТГ (Рея, Солотвин, Гальчин, Осикове, Половецьке, Скаківка та Никонівка) і лише після цього документи будуть направлені до Центральної виборчої комісії, щоб та призначила дату виборів нової ОТГ.

До речі, Гришківецька ОТГ – це перший проект, схвалений облдержадміністрацією в цьому році, але, напевно, не останній. Адже тільки в Бердичівському районі продовжують свої організаційні зусилля ініціатори створення ще двох ОТГ – Райгородоцької та Скраглівської.

Дуже хочеться сподіватись, що адміністративна реформа допоможе підвищити інвестиційну привабливість Бердичівщини, та є й великі сумніви щодо цього. Адже інвестори не прийдуть туди, де немає місцевої робочої сили, а на сьогодні в місті і районі складається саме така ситуація.

karta 4

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.