За більш ніж дві години порядок денний сесії Бердичівської міської ради не був затверджений — РІО Бердичів

Неділя, 20 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

За більш ніж дві години порядок денний сесії Бердичівської міської ради не був затверджений

Напруженим на емоції і різким на виказування видався початок сесії Бердичівської міської ради сьогодні. В актовій залі зібралися майже всі депутати, завітали і депутати обласної ради та навіть депутат Верховної ради України Юрій Павленко. Розпочалося все з приємностей – до складу депутатів міської ради було офіційно включено Наталію Онуфрієнко – представника і керівника політичної фракції «Опозиційний блок» в Бердичеві. Вона замінила Володимира Шморгуна, котрий, нагадаємо, нещодавно передчасно пішов з життя.

А далі події розвивалися за сценарієм, який розтягнувся більш ніж на 2 години. Зазвичай пропозиції до порядку денного вносяться лише кілька хвилин і депутати починають розгляд, обговорення та голосування за питання. Сьогодні ж таких пропозицій було близько десятка і їх обговорення стало більш ніж скандальним. Не зовсім неочікуваним для більшості присутніх у залі стала пропозиція про скасування рішення виконавчого комітету щодо підвищення тарифу на послуги з водовідведення, котре входить до загального тарифу на водопостачання для бердичівлян. Сипалися аргументи про те, що містяни не повинні оплачувати приватній структурі КЕС реконструкційні роботи для покращення очистки стоків. Оскільки це приватне підприємство, то воно мало б за свої кошти ремонтувати очисні споруди. Дехто з депутатів навіть навів цифри в 1 млн. 800 тис. грн., які отримує підприємство щомісяця від бердичівлян і незрозуміло, на що протягом років ці гроші витрачалися. Розгляд даного питання хотіли вдруге внести в порядок денний, проте підтримки ця пропозиція у представників політичних фракцій не набула.

Асенизатор


Згодом бурхливо обговорили і можливість онлайн-трансляції сесій міської ради, що пропонувалося ще 2 роки тому і десь зависло у повітрі. А, за словами депутатів, все простіше простого – камери в залі є, вони знімають, потрібно лише вивести їх на сайт міської ради в онлайн-режимі.


Зачепили ще раз у якості пропозиції до порядку денного і створення Фонду депутата, аби кошти з міського бюджету давалися кожному депутату для того, щоб вкладати їх на допомогу бердичівлянам у вирішенні тих чи інших питань. На минулій сесії після численних дискусії автор даного рішення Станіслав Лужанський зняв з обговорення це питання. Сьогодні ж знову воно здійняло бучу серед присутніх, адже згідно поданого автором рішення випливає, що ці кошти йтимуть депутатам в кишеню, а не на спеціальні рахунки. Було наголошено, що проект рішення потрібно доопрацювати і привести в належний законний вигляд, аби Фонд депутата дійсно був спрямований на потреби людей.


Кількагодинні крики, дискусії, переходи на особистості і образи все ж дійшли до голосування за затвердження порядку денного сесії міської ради, проте для того, щоб його затвердити, не вистачило голосів «за». А це означає, що сесія проводитися не буде і її доведеться перенести. Міський голова оголосив перерву до 14:00, аби фракції змогли поспілкуватися, обговорити і зважити все, щоб продовжити роботу далі – розглянути 44 питання. Проте яким чином складеться ситуація після перерви і чи відбудеться сесія, поки сказати важко.

IMG 7474

IMG 7475

IMG 7478

IMG 7481

IMG 7485

IMG 7490

IMG 7498

IMG 7500

IMG 7501

IMG 7504

IMG 7511

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.