Бердичівський міський голова пішов на пенсію — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівський міський голова пішов на пенсію

Але якось так хитро пішов, що і пенсію в минулому році отримав чималу (майже 70 тисяч гривень за п’ять місяців), і крісло за собою зберіг, отримавши зарплати за 2017 рік 386 тисяч гривень.  Про це можна дізнатись з декларації, яку Василь Мазур оприлюднив на сайті НАЗК буквально в останній день подачі – 31 березня. Тобто, сумарно отримав доходу більше 450 тисяч гривень.

Близько до міського голови по офіційним доходам підійшов Бердичівський прокурор Вадим Кожухар, який отримав в минулому році  40 тисяч гривень ще на попередньому місці роботи в Нетішині і вже в Бердичеві отримав зарплати 356 тисяч гривень, разом 396 тисяч.

Асенизатор

Трохи відстав від них голова Бердичівського суду Олег Замега, який хоч і працював сам один за всіх суддів чи не півроку, але заробив всього 335 тисяч гривень.

Ось така в Бердичеві трійка лідерів серед держслужбовців по отриманому в минулому році та задекларованому офіційному доході. Хоча, на третю сходинку цього п’єдесталу можна поставити і колишнього мера Бердичева та колишнього народного депутата Олексія Хилюка. Нині, на посаді заступника начальника БТІ він, скоріш за все, не є держслужбовцем, та отримав за таку роботу 176 тисяч гривень зарплати. Але якщо додати його пенсію  192 тисяч, то сумарний дохід склав 368 тисяч.

Про рівень зарплати інших керівників міста, державних та комунальних підприємств, а також найцікавіше з декларацій наших місцевих обранців, читайте в наступних публікаціях.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.