Про ґендерну рівність та дискримінацію говорили в Бердичеві — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Про ґендерну рівність та дискримінацію говорили в Бердичеві

30 бер. 2018 Бердичівський міський центр зайнятості

28 березня на базі Бердичівської центральної міської бібліотеки, відбувся тренінг «Ґендер та дискримінація» в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що впроваджує Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу, у якому приймали участь представники Бердичівського міського центру зайнятості.

Тренери Оксана Потапова і Олеся Архіпова вели розмову про ґендерну рівність та дискримінацію в

Асенизатор

Україні та за кордоном. На тренінгу розглядались позитивні і негативні стереотипи, що існують у сучасному українському суспільстві, а також процес їх трансформації в упереджене ставлення та дискримінацію.
Родина, політика і сфера зайнятості – саме тут українки та українці найчастіше наражаються на ґендерну дискримінацію.


На конкретних прикладах учасникам представили критерії дискримінації: порушення прав і свобод, наявність певної захищеної ознаки, відсутність правомірної об’єктивної мети та недотримання принципу пропорційності між метою і способами її досягнення.


Ми здобули нові знання, вміння та навички з питань ґендеру, ґендерної компетентності, ґендерної толерантності та ґендерної політики, ролі громадськості у становленні ґендерної рівності тощо.
Дякуємо тренерам та організаторам за здобутий досвід та можливість удосконалювати свої знання та професійні навички.

29594973 1975317602785787 3763762070297947068 n

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.