Фракція «Батьківщини» знову демонстративно покидала сесію Бердичівської районної ради — РІО Бердичів

Понеділок, 16 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Фракція «Батьківщини» знову демонстративно покидала сесію Бердичівської районної ради

22 бер. 2018 Олександр Доманський

У вівторок відбулась чергова сесія Бердичівської районної ради. У президії цього разу одноосібно керувала роботою сесії голова ради Софія Томашевська, бо заступник голови знаходиться у відпустці, а крісло голови райдержадміністрації нині вакантне в районі.

Колишній голова Едуард Томашевський, нагадаємо, написав заяву про звільнення і нині працює керівником підприємства в Райківському кар’єрі. Ходили чутки, що на посаду голови РДА просувають нинішнього голову Чуднівської РДА Петра Яригіна, але потім, теж за чутками, стало відомо, що він відмовився від такого «щастя».


Як завжди, останнім часом затвердження порядку денного сесії стало чи не найдискусійнішою частиною сесії. Фракція «Батьківщини» навіть демонстративно покинула сесійну залу, але невдовзі депутати повернулись до роботи. Причиною демаршу стала необхідність терміново написати проект рішення щодо звернення до Верховної Ради з приводу імпічменту Президента, тому що лише перед сесією представники «Руху нових сил» звернулись до фракції з пропозицією озвучити рішення, прийняте на віче в Бердичеві, та направити таке звернення в Київ. Але навіть після написання проекту це рішення не набрало голосів, щоб поставити його до порядку денного. Хоча наприкінці сесії воно було все ж озвучене і навіть проголосоване: 12 депутатів райради були за імпічмент, інші – проти.


Після прийняття, врешті-решт, порядку, сесія покотилась в більш спокійному ритмі. Питання про виконання програми соціально-економічного розвитку за 2017 рік та прийняття аналогічної на 2018 прийняли без будь-яких обговорень і навіть озвучувань. Мовляв, на комісіях все обговорили, на сайті є опубліковані. Хоча на сайті райради я ці програми чомусь не знайшов, а сайт РДА станом на четвер, 22 березня, взагалі не працював.
При розгляді питання бюджету між керівником фінансового управління та вже колишнім головою РДА, а нині – просто рядовим депутатом райради, розпочалась серйозна дискусія. Едуард Томашевський доводив, що управління нині неправильно розпоряджається коштами резервного фонду, а Тетяна Войцехівська твердила, що все правильно і законно.


Пропіарився на цій сесії і депутат обласної ради Ігор Романський. Він запропонував зняти з Дмитра Лазебного звання «Заслужений вчитель України». Депутати райради прийняли відповідне звернення до Верховної Ради.
Але, в цілому, робота сесії Бердичівської районної ради була досить результативною, тому депутати прийняли більше двох десятків необхідних рішень.

IMG 4295

IMG 4301

IMG 4302

IMG 4307

IMG 4311

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.