Скандал на сесії: обласні депутати звинуватили мера Бердичева у бездіяльності щодо нелегальних заправок і гральних закладів. ВІДЕО — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Скандал на сесії: обласні депутати звинуватили мера Бердичева у бездіяльності щодо нелегальних заправок і гральних закладів. ВІДЕО

Напруженою і гарячою на виказування видалася позачергова сесія Бердичівської міської ради, котра проходила сьогодні. Здавалося б, порядок денний з чотирьох питань не передвіщав настільки затягнуте обговорення і тим більше колективний конфлікт, учасниками котрого стали не лише депутати міської ради, а й обласної і навіть міський голова.

Крики, що лунали протягом години переросли у взаємні обвинувачення, переходи на особистість і подекуди навіть погрози та нецензурні висловлювання. А почалося все з питання «Про відшкодування різниці в тарифах», що мало на увазі таку звичну вже для Бердичева процедуру розрахунку за наданий НАК «Нафтогаз України» ліміт газу.

Асенизатор


В даному випадку з міського бюджету в терміновому порядку потрібно виділити 1 мільйон гривень, бо у разі несвоєчасної проплати ця сума зросте до 30 мільйонів. На розгляд і затвердження депутатів міської ради було подано проект рішення, в якому джерелом отримання потрібної суми виступає управління ЖКГ і кошти ці мали б взяти з ремонту доріг. Тоді ж то серед представників окремих фракцій і виникла дискусія, мовляв, у місті дороги бажають кращого, біля будинку міського голови дорога ідеальна, а жителі інших районів змушені щодня діставатися своїх будинків болотом та ямами. Претензія полягала в тому, що платити за газ потрібно не за рахунок ремонту доріг в Бердичеві, а шукати інше джерело доходу. Проте детальніше про це ми розповімо в наступній публікації.


А от головний і найбурхливіший скандал почався з того, що депутат обласної ради Ілля Смичок почав дорікати міському голові, що дохід до міського бюджету міг би бути більшим, якби у Бердичеві не функціонували нелегальні заправки, яких він нарахував як мінімум три. Також представник «Радикальної партії» в обласній раді згадав і про діяльність на території міста чималої кількості гральних закладів, що працюють у якості так званих лотерей. Претензії полягали у тому, чому нічого не робиться у цьому напрямку, чому не проводяться ніякі перевірки. Адже, як виявилось, у відповіді на депутатський запит обласного депутата Ігоря Романського, офіційно у місті легально діють лише 3 таких заклади, а їх можна нарахувати в разів десять більше.


От тут то ця дискусія і переросла в скандальні обговорення, крики, в яких зачепили усі можливі проблемні питання. З’явилися окремі групи депутатів, котрі встигали ще й підливати масла в вогонь один одному, піднімати на загал свою неприязнь, згадувати справи давно минулих днів, лаятись та навіть натякати на мордобій. Як це було, дивіться у відео.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.