Суддя Бердичівського суду виніс ухвалу щодо майбутнього Семенівської громади — РІО Бердичів
 • TehnoMayster
 • TehnoMayster remont800

Суддя Бердичівського суду виніс ухвалу щодо майбутнього Семенівської громади

20 бер. 2018 Олександр Доманський

В п’ятницю відбулось чергове, хоча й не анонсоване в переліку призначених справ, судове засідання у справі Тамари Бевзо (а в її особі – всіх незадоволених в Бердичівському районі) проти об’єднаної Семенівської територіальної громади.

Нагадаємо, що приводом для позову про неправомірність створення Семенівської громади стали (на думку позивачки та тих, хто стоїть за нею) неправильні проведення громадських слухань перед створенням громади та не включення у її склад Бистрицької сільської ради, яка, буцімто, теж туди хотіла. І з’явився такий позов лише після того, як головою Семенівської громади не обрали колишнього голову районної ради Максима Самчика. До цього ні в нього, ні в його прихильників ніяких претензій до організаційних моментів створення об’єднаної громади не було.

Асенизатор


Взагалі то я на це судове засідання попав випадково, бо планував попасти на інше, яке трохи затрималось, і тому не відразу побачив у повному судовому залі Максима Юрійовича, який в куточку тихенько сидів, і нинішню голову Семенівської громади – колишнього суперника Самчика на виборах Наталю Семенюк, яка сиділа теж тихенько, але попереду всіх. Фактично, вона одна тримала нині удар всіх незадоволених новою громадою. Ні, не одна, а з адвокатом, яка в першій частині засідання подала клопотання про те, щоб Бердичівський міськрайонний суд залишив таку справу без розгляду згідно ст. 240 ЦПК.


Для того, щоб вирішити, чи приймати це клопотання, суддя вийшов в нарадчу кімнату і лише через хвилин п’ятнадцять знову повернувся до зали засідань. Олег Володирович Замега оголосив, що суд відхиляє таке клопотання і приймає заяву до розгляду. Але вже за кілька хвилин клопотання захисника Семенівської громади про перенесення розгляду було ним підтримано. Як пояснила адвокат, потрібно представити свідків та передати до суду більше документів, які свідчать, що створення Семенівської громади пройшло цілком законно.


Щоб пришвидшити розгляд справи, суддя погодився ставити її позачергово, стискаючи існуючий графік (саме тому і сьогоднішнього засідання не було на офіційному судовому порталі), і призначив слухання на 14:15 28 березня. Напевно, судді шкода, що так багато людей (близько тридцяти) кожен раз кидають всі домашні справи, відпрошуються з роботи чи навчання і йдуть слухати справи, де інтереси Максима Самчика не збігаються з інтересами сотень чи тисяч інших мешканців Бердичівщини, тому й хоче пришвидшити розгляд цієї справи.


Цікаво, а якби знайшлись такі позивачі, які б взялись оскаржувати створення Житомирської області в якомусь далекому 1937 році, суд теж з усією серйозністю взявся б за цю справу?

IMG 4257

IMG 4255

IMG 4254

Відео

10 коментарів

 • Житель
  Житель Четвер, 22 березня 2018 16:43 Надіслати

  Пане Доманський слава Самчика не дає Вам спокою. Ви що його конкурент на голову Гришковецької громади? А Семенівська громада крокує вперед, але повинна при крокуванні дивитися на дороги, щоб не поломила ноги в ямах, бо незважаючи що в Нізгурцях, Семенівці, Тереховому, Красівці, Закутинцях списані гроші на ремонт доріг не проїхати. А прогрес громади можна побачити у веселих гулянках в день Голодомору в Закутинцях, в Іванковецькій школі. Дійсно потрібно лікті кусати.

 • анонім
  анонім Четвер, 22 березня 2018 15:23 Надіслати

  Пройде не так багато часу і всі райони будуть обєднуватися в ОТГ.І як на мене це дуже добре і можна взяти на замітку,що сільські ради з гарним бюджетом приєднали до себе сільські ради у яких бюджет трішки гірший,адже не залишати їх осторонь.А за Самчика ви не переймайтеся,буде обєднуватися чергова громада, в яку будуть входити Гришківці і пан Самчик забуде про Семенівську ОТГ і буде рватися до іншої влади.Мені взагалі здається,що такі люди не за справедливість,не за правду і не за принцип,а вони хочуть бути блищими до влади....ми можемо побажати їм лише удачі і хто зна,можливо вона їм скоро посміхнеться.А Семенівська ОТГ прогресує,крокує вперед і ще себе покаже,а ви кусайте лікті шановні заздрівники.

 • Путинобот
  Путинобот Четвер, 22 березня 2018 14:58 Надіслати

  Вот хочу уточнить куда у нас в ОПГ можно приехать и посмотреть что за год громада сделала???? кроме того что пороздувала штат!
  назовите мне хоть одну деревню, где есть что смотреть??? живём в ХХІ веке а деревни в отг еще остались в ХІХ !!!

 • Анонім
  Анонім Четвер, 22 березня 2018 09:41 Надіслати

  Ігор, у робочий час працівнику-адміністратору потрібно працювати на Семенівську громаду, а писати замітки про Самчика та його друзів робити їм рекламу є кому.

 • Селянин
  Селянин Четвер, 22 березня 2018 09:01 Надіслати

  Я думаю, що Самчик гордиться дружбою з Барановськими, бо вони господарі як на полі, так і в селі. А розумнику з Нізгурець і поясни своїм односельчанам, що з таким бюджетом вони найближчим часом не будуть мати а ні школи, а ні дитячого садка.

 • Селянину від Колгоспника
  Селянину від Колгоспника Середа, 21 березня 2018 16:32 Надіслати

  Краще годувати Закутинці,Хажин,Терехове,ніж друзів Самчика із Бистрика

 • Анонім
  Анонім Середа, 21 березня 2018 16:20 Надіслати

  Дуже розумному жителю повідомляємо, що зі всіма переліченими проблемами в Семенівці потрібно звертатися до Шеретуна Миколи Миколайовича, який на протязі останніх десяти років просирав сільський бюджет і за асфальтував дороги в Семенівці глиною. А Волкова М.М. навіть коли б вона недоплатила в бюджет одну копійку, то стараннями таких грамотіїв як житель з В. Нізгурців було б запрошено всі контролюючі органи і пресували б її не по дитячі.

 • Селянин
  Селянин Середа, 21 березня 2018 16:02 Надіслати

  В такому разі важко зрозуміти нізгурчан, депутатів сільської ради з таким бюджетом сунутися в ОТГ. Жили б собі і раділи. А тепер годують бездельніків з Закутенець, Хажина і Терехового.

 • житель жителю
  житель жителю Середа, 21 березня 2018 13:10 Надіслати

  10млн 500 тис грн надходжень в семенівський бюджет-це гроші бувшої Великонизгірецької с-р.Це близько 30 % бюджету .І не жалуемся.А Семенівка фіг платить а ще хоче Бистрик щоб приєднався. Хай Марія Михайлівна Волкова платить всі податки земельні і за нерухомість тоді можна говорити по якийсь вклад Семенівки.Семенівка може тільки палки в колеса ставити і пальці розпускати.Люди поїдьте подивіться в Семенівку.Там нічого святого немає.Дитячий садок полугнилий,школа застаріла.водпровід гнилий,дороги ніякі.Чого нічого не було зроблено до утворення громади.

 • Житель
  Житель Середа, 21 березня 2018 08:35 Надіслати

  Таке враження, що Самчик наплював в борщ Доманському. Незалежно від Самчика Семенівці годувати пів району не хочеться.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

RIFdruk

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
 • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.