Суддя Бердичівського суду виніс ухвалу щодо майбутнього Семенівської громади — РІО Бердичів

Неділя, 20 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Суддя Бердичівського суду виніс ухвалу щодо майбутнього Семенівської громади

20 бер. 2018 Олександр Доманський

В п’ятницю відбулось чергове, хоча й не анонсоване в переліку призначених справ, судове засідання у справі Тамари Бевзо (а в її особі – всіх незадоволених в Бердичівському районі) проти об’єднаної Семенівської територіальної громади.

Нагадаємо, що приводом для позову про неправомірність створення Семенівської громади стали (на думку позивачки та тих, хто стоїть за нею) неправильні проведення громадських слухань перед створенням громади та не включення у її склад Бистрицької сільської ради, яка, буцімто, теж туди хотіла. І з’явився такий позов лише після того, як головою Семенівської громади не обрали колишнього голову районної ради Максима Самчика. До цього ні в нього, ні в його прихильників ніяких претензій до організаційних моментів створення об’єднаної громади не було.

Асенизатор


Взагалі то я на це судове засідання попав випадково, бо планував попасти на інше, яке трохи затрималось, і тому не відразу побачив у повному судовому залі Максима Юрійовича, який в куточку тихенько сидів, і нинішню голову Семенівської громади – колишнього суперника Самчика на виборах Наталю Семенюк, яка сиділа теж тихенько, але попереду всіх. Фактично, вона одна тримала нині удар всіх незадоволених новою громадою. Ні, не одна, а з адвокатом, яка в першій частині засідання подала клопотання про те, щоб Бердичівський міськрайонний суд залишив таку справу без розгляду згідно ст. 240 ЦПК.


Для того, щоб вирішити, чи приймати це клопотання, суддя вийшов в нарадчу кімнату і лише через хвилин п’ятнадцять знову повернувся до зали засідань. Олег Володирович Замега оголосив, що суд відхиляє таке клопотання і приймає заяву до розгляду. Але вже за кілька хвилин клопотання захисника Семенівської громади про перенесення розгляду було ним підтримано. Як пояснила адвокат, потрібно представити свідків та передати до суду більше документів, які свідчать, що створення Семенівської громади пройшло цілком законно.


Щоб пришвидшити розгляд справи, суддя погодився ставити її позачергово, стискаючи існуючий графік (саме тому і сьогоднішнього засідання не було на офіційному судовому порталі), і призначив слухання на 14:15 28 березня. Напевно, судді шкода, що так багато людей (близько тридцяти) кожен раз кидають всі домашні справи, відпрошуються з роботи чи навчання і йдуть слухати справи, де інтереси Максима Самчика не збігаються з інтересами сотень чи тисяч інших мешканців Бердичівщини, тому й хоче пришвидшити розгляд цієї справи.


Цікаво, а якби знайшлись такі позивачі, які б взялись оскаржувати створення Житомирської області в якомусь далекому 1937 році, суд теж з усією серйозністю взявся б за цю справу?

IMG 4257

IMG 4255

IMG 4254

Відео

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.