В Бердичеві відбувся мітинг за імпічмент Президента — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві відбувся мітинг за імпічмент Президента

Такі мітинги були анонсовані Рухом нових політичних сил у всіх містах України, в тому числі і в Києві. В Бердичеві мітинг організували депутати міської ради від «Патріотичної партії України» Станіслав Лужанський та Андрій Чепіль, від партії «Батьківщина» – Олег Радецький та Володимир Осипенко і позафракційний нині Володимир Сенча. Підтримати їх в холодний і морозний вихідний прийшли більше двох десятків небайдужих та активних бердичівлян і жителів Бердичівського району.

Народне віче (так організатори назвали сьогоднішній захід) зібрали біля пам’ятника Шевченку – місці, де традиційно збирають свої заходи опозиціонери протягом останніх майже тридцяти років. І якщо на початку дев’яностих років минулого століття тут стояли перші бердичівські «Рухівці», то цілком логічним є на цьому місці зібрання нових політичних «Рухівців».

Асенизатор


Станіслав Лужанський оголосив мету зібрання – змусити Порошенка піти у відставку – і звинуватив останнього у всіх гріхах, які тільки звучали в його адресу за останні роки (Іловайськ, Роттердам, Сейшели і т.д., і т.п.). Шлях для вирішення своєї мети депутат міськради запропонував традиційний для бердичівських революціонерів – прийняти на сесії Бердичівської міської ради Звернення до Порошенка з вимогою імпічменту.
На мітингу в Бердичеві стояв намет з новим логотипом протесаного руху – буква І з крапкою та знак оклику, який симетрично схожий на неї. Також в учасників були наліпки, таблички і значки з такими ж логотипами та професійно зроблений банер з перекресленим портретом Порошенка. Видно було, що всі ці матеріали і розроблялись, і виготовлялись десь в одному місці.


Після оголошення резолюції та звернення по черзі виступили всі присутні на заході депутати міської ради та один воїн АТО, які закликали бердичівлян підтримати вимоги про імпічмент Порошенка. Про те, щоб взагалі відмінити інституцію Президента в Україні і, відповідно, вирвати з коренем дерево розбрату ще кількох наступних політичних сезонів, ніхто з виступаючих не говорив.
А, напевно, варто було б.

imp1

imp2

imp3

imp4

imp5

imp6

imp8

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.