В Бердичеві стартував «Бюджет участі»: лише за кілька годин проголосувало півсотні містян. ФОТО — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві стартував «Бюджет участі»: лише за кілька годин проголосувало півсотні містян. ФОТО

З сьогоднішнього дня, 1 березня, взяла старт процедура голосування за проекти «Бюджету участі», який ось уже другий рік проводиться в Бердичеві. Нагадаємо, що дана ініціатива спрямована на покращення міста завдяки ідеям громадян та коштам міського бюджету.

Шість районів, на котрі поділене місто, з кожного району – по кілька цікавих, змістовних та грамото оформлених відповідно до всіх правил проектів. А далі справа за бердичівлянами: віддати по одному голосу за проект кожного з шести районів. Проекти представлені в таких районах: «М’ясокомбінат», «Корніловка. Цукровий завод. Газопровід», «Загребелля», «Червона гора», «Центр», «Центр».
Розпочалося голосування сьогодні зранку о 8:30, проте, як стверджує волонтер «Бюджету участі» Андрій Вдовиченко, потік людей розпочався з 9-ї години. За трішки більше, ніж чотири години кількість тих, хто віддав свої голоси за подані проекти, становила майже півсотні. Причому молодь поки що не так активно з’являється у фойє міської ради, а дорослі бердичівляни ще й детально розпитують у волонтерів про кожен з проектів.


Незважаючи на те, що сьогодні лише розпочалося голосування, зранку вже трапився неприємний інцидент. За словами Андрія Вдовиченка, жінка прийшла з кількома паспортами, мовляв, що в її будинку багато хворих людей, котрі не можуть самі прийти і проголосувати. Але згідно правил, згідно умов Положення, такий варіант заборонений. Також не зможуть проголосувати і ті, хто проживає в Бердичеві, але прописку має іншу.
А от студентам навчальних закладів Бердичева пощастило більше. Адже паспортні дані будуть указуватися в бланку, а нижче є графа, яка підтверджує, що людина зареєстрована в Бердичеві, хоч і родом з іншого міста чи села, - студентський квиток.


На вибір бердичівлян цьогоріч представлено майже 80 проектів «Бюджету участі». Голосування триватиме до 15 березня, з 8:30 до 17:30. Цієї суботи у зв’язку з робочим днем голосування теж проходитиме, а 7 березня буде скорочений день.


Частково ознайомитися з проектами «Бюджету участі» можна на офіційному сайті, де згодом, як пообіцяли організатори, з’явиться й інформація більш детальна про кожен проект і фото, яким бачать цей проект його автори.

IMG 5993

IMG 5993

IMG 5993

IMG 5993

IMG 5993

IMG 5993

IMG 5993

IMG 5993

IMG 5993

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.