В Бердичівському бюджеті погашення різниці в тарифах називають «витратами РОЗВИТКУ» — РІО Бердичів

Середа, 16 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

В Бердичівському бюджеті погашення різниці в тарифах називають «витратами РОЗВИТКУ»

 

Саме в таку графу попали два мільйона гривень, які нещодавно були виділені підприємству «Бердичівтеплоенерго» для закриття боргів за спожитий котельнями газ. Як спалений давно газ може зпрацювати на розвиток міста, при нормальній логіці додуматись, напевно, неможливо.

 

 

Асенизатор

Хіба що, придумали в міській раді як на газонах, попід якими проходять мережі теплопостачання, і які не вкриваються снігом і льодом всю зиму, бо тепло від них опалює навколишній простір, спорудити якісь теплиці чи парники і таким чином в майбутньому отримати нечувані врожаї овочів чи фруктів.

А може придумали, як багато численні розриті влітку комунікації тепломережі зробити місцями паломництва туристів, а ще чималі гроші брати за екскурсії до комунальних котелень, де в якості адреналінової розваги пропонувати найбагатшим конкурс «Увімкни в місті тепло!», або за трохи меншу ціну – «Вимкни в мікрорайоні тепло».

Хоча в інших містах вже налагодили процес, як заробляти на котельнях, зокрема на їх високих трубах. Крім того, що на трубах розміщують числення телекомунікаційне обладнання, в Одесі, наприклад, стрибають з високих труб на гумових стрічках, або просто пускають скелелазів тренуватись на таких висотних об’єктах.  

Але ці іновації стосуються лише будівель колишніх котелень, а не діючих монстрів, які спалюють мільйони кубів газу та мільйони гривень, опалюючи при цьому лише трохи більше, як третину квартир, в яких ще не встановили індивідуальне опалення. Та якби в Бердичеві не ставили палиці в колеса тим, хто останні п’ятнадцять років хотів відійти від комунального тепла, вже б давно і та третина була в теплі без громіздких котелень та кілометрових теплотрас.

Справжнім розвитком у Бердичеві було б закриття комунальних котелень та використання бюджетних коштів, які вони пожирають, на благоустрій міста.

bydget3

budget4

 

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.