Де відпочиває мер Бердичева? — РІО Бердичів

П'ятниця, 14 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Де відпочиває мер Бердичева?

Тема відпусток топ-чиновників на початку цього року, як кажуть, була в тренді. Так, відпочинок Президента Порошенка на Мальдивах за півмільйона доларів та генпрокурора Луценка на Сейшелах за 50 тисяч євро вже місяць не сходить з вершин стрічок провідних інформаційних сайтів та телеканалів. Так само пристрасно регіональні та центральні ЗМІ обговорюють відпустку мера Одеси, яка триває вже більше ніж півтора місяці, і невідомо взагалі, коли очільник Південної Пальміри вийде на роботу.

В принципі, не так важливо, де саме проводить міський голова Бердичева свою відпустку - в Єгипті чи в Трускавці, але важливо, чому він її вперто засекречує. Можливо, ми й теж не знали б про те, що мер у відпустці та у від’їзді, якби в середу увечері до редакції не почали телефонувати мешканці мікрорайону "М’ясокомбінат", а саме - вулиць Піщана та Спартаківська - і розповідати, що в них цілий день немає світла і не ввімкнули його навіть тоді, коли ремонтні роботи РЕМу вже мали б завершитись. В будинках зупинились насоси систем опалення і була реальна загроза їх ушкодження, адже на вулиці мороз доходив до відмітки мінус десять градусів по Цельсію.

Асенизатор

Я відповідав людям, що потрібно було читати графік відключень, який ми публікували заздалегідь на сайті видання, і взагалі їм не потрібно турбуватись, адже на цій самій вулиці знаходиться і оселя мера, і ремонтники не посміють залишити його без світла і тепла, на що почув відповідь, що мер знаходиться в теплих краях і ніякі морози його нині не хвилюють.

На Офіційному порталі міста у розділі розпоряджень міського голови жодного слова про його відпустку, і головне - хто і на який період залишився виконувати його функцію, не було, хоча інші кадрові розпорядження оприлюднювались в повному обсязі.

Наступного дня, походивши по коридорам міськвиконкому не без певних зусиль, таки вдалось підтвердити, що міський голова дійсно у відпустці (хоча з якого числа і по яке так і залишилось секретом), і що виконувати його повноваження залишилась заступник з економічних питань Таміла Василівна Павлішина. Мені навіть пообіцяли, що таки оприлюднять на сайті розпорядження щодо відпустки мера (хоча ні наступного дня, ні до цього часу цього розпорядження на сайті так і немає).

А коли став шукати в Інтернеті, як інші міські голови сповіщають про свої відпустки, стало взагалі дуже цікаво. Мер Києва публікує своє розпорядження про свою відпустку, мер Житомира публікує розпорядження про відпустки своїх заступників, а про його відпуски чомусь інформацію знайти не вдалось. Але!!! Більшість міських рад відпускають своїх очільників у відпустку взагалі окремим рішенням міської ради. Тобто мер пише на депутатів заяву про бажаня дати своєї відпустки і вони на сесії голосуванням вирішують, чи відпускати його, чи ні.

Можливо, після прочитання цієї замітки бердичівські депутати теж захочуть внести зміни до регламенту нашої міської ради?..

Mer1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.