У Бердичівській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини — РІО Бердичів

П'ятниця, 14 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

У Бердичівській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

02 лют. 2018 Прес-служба райдержадміністрації

У середу, 31 січня 2018 року, у малій залі районної державної адміністрації  відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Голова Бердичівської райдержадміністрації, голова комісії Едуард Томашевський розпочав засідання і ознайомив присутніх з порядком денним. Окрім членів комісії, у її роботі взяли участь представники правоохоронних органів, соціальні працівники.

Асенизатор


На розгляд комісії було винесено 10 питань. Серед них: розгляд стану справ у сім’ях, де виявлено неналежне виконання батьківських обов’язків, неналежний догляд за дітьми; взяття під соціальний супровід сімей, та зняття із соціального супроводу сімей, які подолали складні життєві обставини; призначення опіки над малолітніми дітьми. Комісією було розглянуто ухвалу суду щодо надання висновку органу опіки і піклування доцільності позбавлення батьківських прав.
З проблемними сім’ями, було проведено бесіди, надано методичний супровід, роз’яснено права і обов’язки щодо подальших дій і рішень комісії стосовно сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

a9ee6af3417b

a83bb8db69471

 

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.