Голова Бердичівської РДА звинуватив у своїй відставці народного депутата — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Серпня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Голова Бердичівської РДА звинуватив у своїй відставці народного депутата

Про це він розповів журналістам місцевих ЗМІ на скликаній прес-конференції. Сказав, що півтора року з ним вів боротьбу наш народний депутат і нарешті вона завершилась. Його попросили написати заяву про звільнення і він це зробив. Але про все по-порядку.

Свою прес-конференцію голова Бердичівської районної державної адміністрації Едуард Євгенович Томашевський анонсував ще на минулому тижні, коли оголосив про те, що написав заяву про звільнення. І ось сьогодні о 9:00 до малої зали будівлі РДА прийшли представники всіх бердичівських газет та тележурналісти сайту «Житомир Тудей». Не було лише телеканалу «ВІК» через хворобу журналіста й оператора. Також в залі були присутні працівники, відповідальні за зв’язки із ЗМІ як районної адміністрації, так і районної ради, та начальник загального відділу РДА.

Асенизатор


Едуард Євгенович розпочав конференцію коротким вступом: «Я зайшов в Бердичівську районну державну адміністрацію радником колишнього голови Вадима Синельникова на його прохання. Потім був у відділі культури, потім – керівником апарату РДА, а 15 березня 2015 року мене призначили головою»…


Своїм досягненням після призначення Едуард Євгенович назвав перехід багатьох комунальних об’єктів на альтернативне опалення. І саме створення для цього власних комунальних котелень, а не купівлю тепла у підприємців, які вже й привезли свої вагони-котельні до райлікарні та в інші місця.


«Мені два рази висловлювали недовіру (депутати районної ради - авт.), але це була не боротьба Самчика з Томашевським. Це була боротьба між іншими людьми. А в минулий понеділок мене викликали і попросили написати заяву. Я відразу обіцяв, ще при призначенні, що триматись за посаду не буду, тому й написав таку заяву.


Адже півтора року зі мною вела боротьбу одна людина – наш народний депутат. Ще Машковський (попередній голова ОДА - авт.) мене викликав і питав, чому в мене не виходить «співпрацювати» з депутатом. Напевно, тому, що я завжди мав свій погляд на речі. Мене у військовому училищі вчили завжди тримати спину рівною, а підборіддя піднятим…


Хоча, дійсно, депутат залучив дуже багато коштів в Бердичівський район. Багато допомогли і голови обласної адміністрації. Але, напевно, я не є тією людиною, яка вміє проводити піар-акції. Я ніколи не казав, що це я тут щось зробив, завжди казав, що це колективні здобутки всіх людей…», - так завершив Томашевський свій спіч перед питаннями журналістів.


- Кого Ви розглядаєте в якості наступника?

- Не знаю.

- Якою Ви бачите свою подальшу політичну діяльність?

- Я не є членом партії «БПП». За певні питання в районній раді я голосував разом з фракцією, за деякі – ні.

- Чи пропонували Вам якусь іншу посаду?

- Так, обіцяли допомогти з працевлаштуванням.

- Ходили чутки, що саме народний депутат Вас пропонував на посаду голови РДА. Чи було так насправді?

- Я теж чув такі чутки, але до мого призначення ніяких переговорів зі мною депутат не вів.


Далі Едуард Євгенович ще відповідав на питання журналістів про політику, економіку та чиновницьку діяльність на посаді. І більше саме за взаємодію, вірніше про її відсутність між керівниками адміністрації і ради, сільськими головами та іншими посадовцями району та міста. Тобто про те, що ми багато писали на сторінках газети – більшість часу в районному керівництві витрачалось на сварки та суперечки. І з цих відповідей трохи конкретизувалось, чому ж все-таки виникли непорозуміння з депутатом – голова РДА мало піарив досягнення народного обранця.


Які будуть наслідки цієї прес-конференції для життя району та окремих її керівників, ми й надалі будемо розповідати читачам газети та сайту.

Tomash2

Tomash3

Tomash4

Tomash5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.