На сесії Бердичівської районної ради говорили про олію, сніг та гроші — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

На сесії Бердичівської районної ради говорили про олію, сніг та гроші

22 груд. 2017 студентка 5 курсу ЖДУ ім. І. Франка Юлія Андрейчук

Сесія Бердичівської районної ради почалась привітанням відділу культури, які з музичним супроводом поздоровили присутніх веселим співом, віршами та колядками і побажали миру, злагоди в родинах та душевного тепла і затишку. 

У порядку денному на розгляд і вирішення XXI сесії було винесено 22 питання. Однак до попередньо затверджених питань депутат районної ради Максим Самчик запропонував внести до порядку денного питання про звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Податкового Кодексу України та вирішити питання оподаткування відсотка на додану вартість вивезення за межі території України олійних культур. За експортні операції відмінили відшкодування податку, яке лягає на плечі виробників сільськогосподарських культур, збитки від не оподаткування ПДВ становлять від 10 до 16 мільярдів гривень. На сесії районної ради включили це питання до розгляду і одноголосно проголосували за нього.

Асенизатор


Також Максим Самчик запропонував виділити кошти на пальне для розчищення автомагістралей в Бердичівському районі, оскільки сільські голови власними силами не можуть впоратись з великою кількістю опадів поблизу власних населених пунктів. Бюджетом 2017 року не було виділено коштів на розчищення доріг, тому подав пропозицію частково перекинути 100 000 гривень з Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 роки та 50 000 гривень з Програми розвитку місцевого самоврядування у Бердичівському районі на 2018-2019 роки і передати їх у вигляді пального райавтодору Бердичева.


Майже кожен з депутатів висловив своє бачення щодо цієї пропозиції. Але через сумнівну славу райавтодору депутати запропонували розділити кошти між сільськими головами району. І, здається, всі вже погодились, і розуміють, що гроші виділити потрібно, але в той же час не хочуть перекидати їх з двох важливих для Бердичева програм.


Після майже двогодинних сперечань начальник управління фінансів Тетяна Войцахівська запропонувала компроміс і пообіцяла виділити 100 000 гривень, збільшивши дохід районного бюджету. Пропозиція буде реалізована в Програмі по забезпеченню пожежної та техногенної небезпеки. Одноголосно депутати проголосували саме за таке формулювання поправки.


Також на XXI сесії, останній в 2017 році, було прийнято районний бюджет на 2018 рік в розмірі 276 мільйонів гривень, на що витратили хвилин десять. Інші двадцять питань порядку денного (подробиці про які в наступних публікаціях) зайняли ще близько години, а близько пів на другу сесію закрили.

IMG 2440

IMG 2442

IMG 2445

IMG 2447

IMG 2448

IMG 2449

 

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.