Кращі школярі Гришковецької гімназії Бердичівського району відвідали Верховну Раду України — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Кращі школярі Гришковецької гімназії Бердичівського району відвідали Верховну Раду України

09 груд. 2017 Власкор

Вже стало гарною традицією для школярів Бердичівщини організовувати поїздки до столиці. За сприяння народного депутата України кожного року ті учні, які демонструють відмінні результати у навчанні, активно беруть участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах, відвідують законодавчий орган державної влади – Верховну Раду України.

Саме тут юне покоління на власні очі бачить, де проходять засідання і приймаються важливі для держави рішення, яким чином відбувається розгляд питань та голосування.

Асенизатор

Цього разу 7 грудня такий подарунок у вигляді екскурсії до Києва і до Верховної ради зокрема Олександр Ревега влаштував для відмінників і активістів Гришковецької гімназії Бердичівського району. Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі, зазначивши, що це діти, які творитимуть майбутнє України, стануть прекрасними спеціалістами тієї галузі, яку оберуть у подальшому, і працюватимуть на майбутній розвиток держави...

Фото із соціальної мережі "Фейсбук"

rada 1

rada 3

rada 4

rada 5

 

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.