До 6 лютого депутати Бердичівської районної ради Лащук, Рильський і Складанчук можуть бути спокійними — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

До 6 лютого депутати Бердичівської районної ради Лащук, Рильський і Складанчук можуть бути спокійними

04 груд. 2017 Олександр Доманський

Розгляд їхньої позовної заяви проти голови районної виборчої комісії суддя Олег Замега відклав саме до такої дати. Може він би й хотів раніше її розглянути, але, як зазначив в судовій залі, має більше 1300 судових проваджень, слухає справи з ранку до вечора, тому лише в лютому місяці наступного року є вільний час для розгляду.

Нагадаємо читачам, що в районній раді історія з відкликанням депутатів триває вже більше ніж півроку. Троє депутатів (прізвища у заголовку) проголосували кілька разів не так, як хотілося колишньому голові райради Максиму Самчику, і «Аграрна партія» (яку в районі очолювали колишній голова райради та його теща), за списками якої до ради обрано цих депутатів, розпочала процес їх відкликання. Головним їхнім «не таким» голосуванням стали недовіра колишньому голові районної ради та обрання нової голови Софії Томашевської.

Асенизатор


Районна виборча комісія під головуванням представниці партії «Батьківщина» Гуменюк Наталії Василівни з кількох спроб провела таки своє засідання, де й прийняла рішення про відкликання цих депутатів з ради та про обрання туди наступних трьох прихильників «Аграрної партії», які були далі у виборчому списку. Слід зазначити, що вслід за головою райради своєї посади позбавилась і колишній заступник голови, очільник районної організації «Батьківщини» Олена Рудик.


Так-ось, саме на це рішення й подали судовий позов три вищеназваних депутати. Але на засідання суду, яке мало відбутись сьогодні о 15:00, вони не з’явились. Натомість, від їх спільного представника на адресу суду надійшла заява з проханням перенести засідання, щоб дати можливість детальніше ознайомитись з документами.
Відповідач у справі Наталя Гуменюк сьогодні прийшла до суду не одна. Разом з нею прийшли один з найдосвідченіших адвокатів Бердичева Алла Іванівна Мусевич, керівник районної «Батьківщини» Олена Анатоліївна Рудик та ще близько двадцяти прихильників, напевно теж члени їх партії.


Адвокат у своєму виступі наголошувала, що у позивачів було достатньо часу для ознайомлення зі справою, яку вони ж ініціювали, та наполягала, щоб судове засідання було проведено. Та суддя після заслуховування сторін все ж прийняв рішення справу відкласти.
Можливо тому, що такі справи зазвичай слухаються у адміністративному суді, можливо тому, що він добре знає, як прихильників позивачів, так і прихильників відповідача, можливо тому, що є ще сподівання, що сторони дійдуть згоди і без судового спору. Алеак чи інакше, поки в судових засіданнях перерва, в раді залишаються старі депутати, а новим туди дорога закрита.


Вже розходячись, депутати від «Батьківщини» обговорювали між собою, чи варто їм взагалі тепер приходити на сесії та комісії, тим самим підтримуючи роботу районної ради, чи почекати трохи і ця рада сама розпуститься і зникне.

20171204 154828

 

20171204 155521

20171204 154847

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.