П’ять сільських голів підписали відкритого листа меру Бердичева — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

П’ять сільських голів підписали відкритого листа меру Бердичева

Вірніше, чотири сільських очільника (сіл Скраглівка, Райки, Швайківка та Слободище) та селищний голова Гришковець підписали та поставили печатки своїх органів влади під листом Василю Костянтиновичу Мазуру. 

Текст листа писали відомі на Бердичівщині захисники довкілля голова громадської організації «Правозахисна організація «Джерело довіри» Олег Козловський та колишній голова районної ради Юрій Михальчук.

Асенизатор

За словами Олега Козловського, текст цей писався вчора, а сьогодні він об’їхав сільських та селищного голів, отримав їх підписи та печатки і особисто завіз до міськвиконкому та в редакції всіх бердичівських ЗМІ.

Фото звернення публікуємо нижче, але вже зараз можна зпрогонозувати відповідь міського голови своїм сільським колегам. Він розповість, що проблему у місті знають і над її вирішенням працюють. Нові очисні споруди місто будує, але на завершення будівництва (вірніше добудови розпочатого ще в радянські часи об’єкту) грошей (70 мільйонів гривень)не вистачає.

Та набагато вагомішим у відповіді мера може бути інформація про те, що на нині діючих очисних спорудах КЕСу найближчим часом (буквально на днях) розпочнеться масштабна реконструкцію, на яку власники підприємства вже віднайшли кошти. Дуже сподіваємось, що за кілька днів репортаж про цю подію побачать глядачі сайту та прочитають читачі газети.

Олександр Доманський

list Mazuru

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.