Гроші за самостійно виконані ремонти дахів бердичівлянам не повернуть — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Гроші за самостійно виконані ремонти дахів бердичівлянам не повернуть

29 лист. 2017 Юлія Андрейчук

28 листопада відбулось чергове засідання Міськвиконкому міста Бердичева. 

Як відомо, нещодавно проходило засідання, де обговорювалось рішення про виділення матеріальної допомоги місту для ліквідації наслідків стихійного лиха.Вже вкотре, засідання розпочалося з досить болісного питання про постраждалих від наслідків градопаду. Неочікуваним рішенням Кабінету Міністрів України було виділення коштів лише на закупівлю будівельних матеріалів (шиферу та ондуліну). Відповідальним за отримання і розподіл коштів, які були виділені з резерву є управління житлово-комунального господарства міста Бердичів.

Асенизатор


Потрібно зазначити, що мова йшла про 5 мільйонів гривень з 42 мільйонів, виділених місту з резервного фонду. Решта 37 мільйонів буде витрачено на ремонт дахів комунальних та соціальних об’єктів і багатоквартирних будинків, кошториси яких було складено заздалегідь. І там вже враховується і ціна матеріалів, і роботи з їх укладення.


Зберігання та видача матеріалів буде проводитись згідно з актами. Однак забирати шифер та ондулін, який виділили майже через два місяці після граду, мешканцям доведеться самостійно. Але міський голова Василь Мазур закликає всіх небайдужих допомогти тим, хто без сумніву потребує підтримки.


Згідно 8 пункту, які доповідав начальник правління житлово-комунального господарства, матеріальна допомога все ж буде, це кошти, які були виділені з міського та обласного бюджету, їх вирішили пропорційно розділити між постраждалими.


Що є не менш важливим, відшкодування розповсюджуються лише на житлові будинки. Однак мешканці міста та району котрі вже відремонтували власні дахи, згідно з актами отримають додаткові матеріали у вигляді шиферу і зможуть перекрити інші пошкоджені будівлі власного майна.


Адже, в вересні їм порадили перекривати дах за власний рахунок. Люди вимушені були так вчинити, сподіваючись, що Кабінет Міністрів України виділить кошти з державного бюджету і за чеками мешканці міста та району зможуть повернути витрачені кошти. Але, не так сталось, як гадалось. Позаяк минуло досить часу, щоб люди змирились і на певний час забули, про нищівні події 21 вересня.


Міський голова Василь Мазур дав розпорядження управлінню житлово-комунального господарства чітко виконувати установи Кабінету Міністрів України і в найкоротші строки провести закупівлю будівельних матеріалів.


Контроль покласти на заступника міського голови Онофрійчука Сергія Петровича. Рішення було однозначно затверджено працівниками виконавчого комітету м. Бердичів.

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.