20 мільйонів з Бердичівського бюджету на те, що давно можна було б закрити — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

20 мільйонів з Бердичівського бюджету на те, що давно можна було б закрити

На цьому тижні відбулись засідання постійних комісій Бердичівської міської ради по підготовці до сесії, яка відбудеться у п’ятницю, 22 вересня. Одним з питань, яке розглядали депутати на комісіях і, ймовірно, приймуть таки на сесії, є питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.08.2017 №418 «Про виконання зобов’язань КП «Бердичівтеплоенерго» по договорам реструктуризації». Ціна питання – 18 мільйонів 912 тисяч гривень, які потрібно сплатити за спожитий газ компаніям «Нафтогаз» та «Газ України». Згідно цього рішення, цей борг надають в розстрочку на п’ять років, і  пропонується в бюджетахподальших років передбачувати кошти для його оплати. Взагалі борг за газ ще більший чи не вдвічі, але на іншу половину є ще примарні шанси, що держава таки відшкодує різницю в тарифах. 

 Такої проблеми вже більше десяти років немає в сусідніх містах Калинівка, Хмільник, Козятин та інших, які давно відмовились від комунальних котелень та повністю перейшли на індивідуальне опалення. Вони не гріють повітря своїми теплотрасами, не риють дороги для їх ремонту, не включають героїчно котельні на початку опалювального сезону і не мають багатомільйонних боргів за газ. Якби гроші, які останні десять років з Бердичівського бюджету витрачають на дотації теплокомуненерго, та вкласти в асфальтування доріг, бердичівляни вже могли б забути, що таке ями в асфальті чи грейдеруваннящебеневих вулиць.

Окрім цього питання, на сесії планується розглянути ще 37, які стосуються різноманітних аспектів життєдіяльності міста, як то: затвердження програми розвитку малого і середнього підприємництва, програми розвитку ОДПІ, програми пожежної безпеки, програми розвитку освіти, розвитку культури та інших. Також планується розглянути питання встановлення меж міста та водоохоронної зони річки Гнилоп’ять, виділити земельні ділянки учасникам АТО та інші земельні питання.

В зв’язку зі збільшенням обсягу роботи по оформленню субсидій та створенням на базі управління праці інспекції з легалізації трудових відносин, на сесії планується прийняти рішення про збільшенні штату управління праці та соціального захисту на 7 чоловік.

Останнім пунктом у плані проведення сесії міськради стоїть затвердження переліку назв площ,вулиць і провулків м. Бердичева в новій редакції,адже за останні кілька років дуже багато топонімічних об’єктів міста змінили свої назви.

На комісії під керівництвом Олексія Побережного майже всі винесені питання підтримували одноголосним голосуванням, як будуть голосувати за них на сесії, розповімо в наступних публікаціях.

komisiua6

komisiya7

komisiua8

komisiua9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.