Збудований «Бердичівським пивзаводом» елеватор здійняв бучу на сесії міської ради — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Збудований «Бердичівським пивзаводом» елеватор здійняв бучу на сесії міської ради

Терміново скликане міським головою засідання позачергової сесії Бердичівської міської ради у вівторок, 15 серпня, більшою мірою було пов’язане з надходженням субвенцій з державного і обласного бюджетів, проведенням Дня депутата, виконанням зобов’язань КП «Бердичівтеплоенерго» та змінами до рішень міської ради.

Серед семи питань порядку денного під час розгляду одних із таких змін до рішень і виникла суперечка між деякими депутатами міської ради, яку вирішити вдалось не одразу. Ба, більше того, пропонували навіть зробити перерву і провести засідання постійної комісії для розгляду даного питання.


А мова йде про елеватор, побудований ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» на території, що раніше належала ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес». Нині потрібно затвердити переоформлені документи, що стосуються зміни цільового призначення земельних ділянок, на яких розташований даний комплекс. Без цього об’єкт не може працювати у повному режимі, його не можна зареєструвати і виникає ряд проблем.


Почалася ця заплутана для простих людей історія з того, що «Бердичівському пивзаводу» надали в оренду 2 земельні ділянки для розміщення і експлуатації складських приміщень. Підприємство ж на цих ділянках збудувало елеваторний комплекс і першочерговим завданням стала зміна цільового призначення земельних ділянок. Проект рішення щодо дозволу на розробку проекту і зміну цільового призначення виносився на минулу сесію міської ради і тоді ніяких зауважень, претензій чи запитань все це викликало.


Цього ж разу, коли черга дійшла до затвердження відповідної документації, питання здійняло бучу серед одних депутатів та змусило стати на захист підприємницьких інтересів інших. Депутата від фракції «Батьківщина» Олега Радецького не на жарт зацікавив той факт, чому не виготовлявся детальний план, чи були визначені захисні зони і дотримані санітарні вимоги, адже поряд розташована житлова зона. А найбільше обурювався депутат тому, що рішення про зміну цільового призначення приймається постфактум, тобто після вже завершення будівництва, і наголошував на перевірці компетентними органами законності таких рішень.


На противагу цим питанням і міський голова, який, до речі, визнав, що питання не обговорювалося на засіданні комісії, і заступник міського голови Михайло Гайченя пояснювали, що в даному випадку виготовлявся проект землеустрою, що дозвільні документи надані. Тим більше, як було зазначено, на позачерговій сесії депутати мають лишень надати дозвіл на затвердження документації, бо пайову участь у розмірі 300 тис. грн. пивзавод вже заплатив, гроші вкладені, об’єкт готовий, а на носі – сезон і потрібно закуповувати сировину та працювати.


Незважаючи на сумніви стосовно законності такого будівництва без усіх необхідних і правильно оформлених документів, на пропозиції зробити перерву і провести засідання постійної комісії, а ще краще – винести на розгляд сесії не позачергової, депутати все ж підтримали дане рішення. Окрім закликів окремих депутатів стосовно підтримки, бо це могло б бути і питання, яке стосувалося б підприємницької діяльності когось із присутніх, було чітко і ясно вказано, що рішення все рівно буде прийняте, рано чи пізно, але у підприємства піджимають строки. А приймати чи не приймати в експлуатацію об’єкт, є чи немає порушень, давати або не давати дозвіл, вирішуватиме ДАБК (Державна архітектурно-будівельна інспекція).

sessiya1

 

sessiya14

 

 

magazin odyagu

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.