У День депутата представники політичних фракцій Бердичева займуться корисною роботою — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

У День депутата представники політичних фракцій Бердичева займуться корисною роботою

Кілька разів на рік представники політичних фракцій міста, які представляють інтереси бердичівських виборців, проводять з користю День депутата, аби підвищити свою обізнаність не лише у сфері політики, а й законодавчих норм, сфері економіки та інших. .

В Бердичівській міській раді його організацію планують заздалегідь, виносячи питання на розгляд сесії, і так само планують, яким чином його провести. У більшій мірі цього дня на бердичівських депутатів чекає обговорення тих чи інших питань, пов’язаних з законодавством, з внесенням змін до нього або ж з роз’ясненням проблемних питань та ситуацій.

Цього разу у вересні міський голова Василь Мазур вирішив організувати такий День депутата, який підвищить обізнаність представників політичних фракцій у плані дотримання антикорупційного законодавства. Про це говорилося на засіданні позачергової сесії міської ради у вівторок, 15 серпня. План заходу такий тому, що заповнення і подання такого нашумілого і важливого документу, як е-декларація, неодноразово викликало певні проблеми і неточності, що в свою чергу тягло за собою неприємні наслідки.

Отож 12 вересня, а саме на таку дату заплановано черговий День депутата, головним питанням стане надання консультаційної і методичної допомоги щодо дотримання антикорупційного законодавства. Крім того, було запропоновано обговорити та проаналізувати попередні дні депутата, що було зроблено, що не зроблено, розглянути можливі пропозиції та питання, пов’язані з депутатською діяльністю.

 

 

magazin odyagu

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.