«Я не проти скласти свої повноваження», - заявив на прес-конференції голова Бердичівської районної ради Максим Самчик — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

«Я не проти скласти свої повноваження», - заявив на прес-конференції голова Бердичівської районної ради Максим Самчик

«… але в законний спосіб», - такими словами він завершив свою прес-конференцію, на яку зібрались журналісти деяких місцевих ЗМІ.

На зустріч у кабінет очільника ради прийшли редактор і журналіст газети «Бердичів Діловий», оператор та журналіст сайту «Житомир Тудей», редактор газети «Земля Бердичівська» та автор цих рядків. Як з’ясувалось під час розмови, у районної ради є діючі угоди про висвітлення діяльності з газетами «Бердичів Діловий» та «Земля Бердичівська». Відповідно, їм платять гроші за матеріали про діяльність очільника цієї ради. Нам же за це ніхто не платить, тому розповідь про прес-конференцію не буде містити всі питання та всі відповіді на них Максима Самчика.

Асенизатор


Та й особливої потреби в цьому немає, адже більшість меседжів Максима Юрійовича, які він хотів донести до журналістів, уже звучали протягом останніх днів та висвітлені в інших публікаціях. Об’єднує їх думка про те, що більшість депутатів районної ради незаконно провели сесію ради і, відповідно, незаконно змістили Самчика і Рудик з посад голови і заступника ради.


Але зі слів Максима Юрійовича стали відомими і кілька нових фактів, які до цього часу не висвітлювались або висвітлювались не так:

1. Реєстрацію змін до реєстру та внесення туди в якості керівника Бердичівської районної ради прізвища Софії Томашевської здійснив реєстратор Житомирського міськвиконкому у вівторок о 20:00. А бердичівським реєстраторам Самчик розвіз «застереження» про недопустимість таких дій.

2. Тоді ж, у вівторок, Самчик подав звернення до СБУ, прокуратури та поліції про незаконність дій депутатів. За його словами, в поліції зареєстрували заяву, але ніяких слідчих дій ще не проводили (хоча це треба додатково перевірити, а то до обіду середи Самчик говорив, що подав в суд позов на реєстратора і ми про це вже написали в попередній публікації, а на прес-конференції сказав, що лише заплатив судовий збір, а позов ще не подавав).

3. До часу проведення прес-конференції (середа 16:00) до апарату районної ради не надходив протокол сесії, яку депутати провели самостійно, тому незрозумілим залишається, чи є легітимними інші рішення райради, які стосуються поточних та фінансових питань.


На запитання, чи не набридла вже Максиму Юрійовичу вся ця «робота» у районній раді і чи не хоче він просто плюнути на все це і не витрачати на це нерви, він відповів: «В такий спосіб я не піду з посади. Якби мені дали змогу відзвітуватись, показати, скільки всього корисного було зроблено мною в районі, можливо б, і взагалі не виникло такого питання. Я не відстоюю це крісло, я відстоюю законність і справедливість».


Ну, а далі до кабінету зайшов громадянин України у військовій формі Колодзінський Володимир, який останнім часом виступає на всіх зібраннях в районі, а потім Гришківецькі активістки, і прес-конференція з питань і відповідей перейшла на крики та звинувачення журналістів у брехливості і продажності. Напевно, обурення громадських активістів було справедливими (див. початок замітки).

IMG 8966

IMG 8967

IMG 8968

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

1 коментарів

  • Депутат
    Депутат Четвер, 10 серпня 2017 09:33 Надіслати

    Безпредєл людей Нардепа РЕВЕГИ!!!! Які користуючись статусом свого "патрона" намагаються скинути з посади Самчика М.Ю. ( розумну, талановиту, досвідчену людину), який своїм керівництвом не дає можливості "РЕВЕГІВЦЯМ" робити деребан Бердичівського району!!! Якби всі керівники нашої держави були такими як Самчик, ми жили б як кіт в сметані, але нажаль ми маємо Ревегу і живемо х***во!!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.