Що роблять бердичівські прокурори після «розгону» Луценка — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

Що роблять бердичівські прокурори після «розгону» Луценка

Нагадаємо читачам, що 23 червня цього року найбільш резонансною новиною в Україні стали слова генерального прокурора Юрія Луценка, сказані ним на нараді з прокурорами областей,яка проходила в Житомирі: «Вам відомо, що у Бердичеві є вулиця Європейська 132, де знаходиться приміщення, що належить батьку вашого прокурора. Там діє нелегальний гральний заклад, але жодна поліція туди не заходить…Вже дожилися до того, що не кришують, а самі утримують…».

Ці слова адресувались прокурору Житомирської області Любомиру Війтовичу і стали своєрідною «чорною міткою», тобто останнім попередженням щодо його подальшої роботи.
За півмісяця, які пройшли після цієї наради, жодного офіційного повідомлення з приводу сказаного Луценком не зробила ні Житомирська обласна прокуратура, ні Бердичівська місцева прокуратура, тому журналістам довелось збирати інформацію власноруч.


Про якого прокурора йшла мова, стало зрозуміло, коли проаналізували, кому належать приміщення по вулиці Європейській, 132. Колись ця будівля належала «Укрзалізниці», а точніше Козятинському відділу робітничого забезпечення (ОРСу), і старші бердичівляни можуть пам’ятати ті магазини тканин та інших промтоварів, де частенько «викидали» дефіцити, яких не було в магазинах міського управління торгівлі.


Десь на початку двохтисячних ОРС оголосили банкрутом і його ліквідатором призначили відомого бердичівського адвоката Олександра Ситника. Крім цієї будівлі магазинів, ОРСу належала ще й будівля їдальні, яка за тодішніми планами міського голови мала б стати новою міжміською автостанцією взамін знесеного «сарайчика», який слугував нею майже півстоліття.


У міського голови буцімто була домовленість із Ситником щодо того, що після ліквідації ОРСу місто отримає у власність будівлю їдальні, яка в принципі цілком підходить для розміщення автостанції. Але ця домовленість з якихось причин не була виконана. Тобто, ліквідатор оформив на себе будівлі і їдальні, і магазинів, а місту «заламав» непомірну ціну.
Потім на Привокзальній площі збудували новий торговий центр, де й розмістилась автостанція, а щодо їдальні, подейкують, що мер пообіцяв власнику, що тому не погодять там розміщення жодного закладу і не дадуть продати по-нормальному, бо землю біля будівлі не дадуть. Напевно, так і було, бо зараз ця будівля стоїть обшарпана і забута.
Ну, а що стосується будівлі магазинів, то власник надав приміщення в ній різним орендарям під аптеку, банк, магазин і… гральний заклад. До речі, нині Олександр Ситник служить в АТО і виконує непрості завдання Служби безпеки України. А хто ж тоді працює в прокуратурі?


А в прокуратурі працює, вірніше уже працював, його син - Олександр Олександрович Ситник. Говорять, що він пішов у відпустку, а після славнозвісного «розгону» «дізнався», що він уже не у відпустці, а повністю звільнився з органів ще 8 червня.


Після тієї наради бердичівські прокурори розвернули небачену досі боротьбу з гральними закладами. В першу чергу закрили той самий зал на Привокзальній площі, через який розгорівся скандал, зареєстрували відповідне кримінальне провадження і розпочали перевірки інших закладів.
І, дійсно, на минулому тижні, коли робились фото закладу, він був закритий, але у понеділок ввечері, 10 липня, спеціально попросив перевірити, і виявилось, що лотерейно-букмекерсько-комп’ютерне казино працює, як ні в чому не бувало.


Після попереднього приїзду Луценка на Бердичівщину (коли він несподівано проінспектував колонію в Райках) прокурор міста Ігор Попов терміново перевівся на технічну роботу в Житомир, а невдовзі і взагалі пішов на пенсію.


Нинішньому прокурору Бердичева Вадиму Кожухарю до пенсії ще дуже далеко, то ж будемо сподіватись, що задекларована ним боротьба з гральними автоматами в Бердичеві не стане черговою мильною булькою.

loto4

loto5

 

Ну а що стосується будівлі магазинів, то власник надав приміщення в ній різним орендарям під аптеку, банк, магазин і… гральний заклад. До речі, нині Олександр Ситник служить в АТО і виконує непрості завдання  служби безпеки України. А хто ж тоді працює в прокуратурі?

А в прокуратурі працює, вірніше уже працював його син Олександр Олександрович Ситник. Говорять, що він пішов у відпустку, а після славнозвісного «розгону» «дізнався», що він уже не у відпустці, а повністю звільнився з органів ще 8 червня.

Після тієї наради бердичівські прокурори розвернули небачену досі боротьбу з гральними закладами. В першу чергу закрили той самий зал на привокзальній площі із-за якого розгорівся скандал, зареєстрували відповідне кримінальне провадження і розпочали перевірки інших закладів.

І дійсно, на минулому тижні, коли робились фото закладу, він був закритий, але сьогодні ввечері спеціально попросив перевірити, і виявилось, що лотерейно-букмекерсько-комп’ютерне казіно працює як ні в чому не бувало.

loto6

loto7

loto8

 

Після попереднього приїзду Луценка на Бердичівщину (коли він несподівано проінспектував колонію в Райках) прокурор міста Ігор Попов  терміново перевівся на технічну роботу в Житомир, а невдовзі і взагалі пішов на пенсію.

Нинішньому прокурору Бердичева Вадиму Кожухарю до пенсії ще дуже далеко, то ж будемо сподіватись, що задекларована ним боротьба з гральними автоматами в Бердичеві не стане черговою мильною булькою.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.