Бердичівський суд з понеділка не проводитиме судових засідань — РІО Бердичів

Бердичівський суд з понеділка не проводитиме судових засідань

Сьогодні захотіли подивитись графік судових засідань у Бердичівському суді на наступний тиждень, щоб спланувати свою журналістську роботу. Графік сьогоднішніх судових засідань можна було прочитати без всяких проблем, а коли переходили на наступний тиждень, то сайт показував розгляд лише однієї справи на понеділок і жодного судового засідання в наступні дні.

Такого не було ні разу за кілька останніх років, відтоді як повною мірою запрацював судовий портал України. Перша думка, яка спала на голову – і сюди добрався вірус «Петя».

Але згодом, поспілкувавшись з компетентними людьми, вдалось дізнатись справжню причину пустих таблиць із призначенням судових засідань наступного тижня – єдиний суддя Бердичівського суду Олег Володимирович Замега з понеділка йде у відпустку.

Тих двох суддів, яких мали прикомандирувати о Бердичева, напевно не дочекались, ще двоє, які пройшли кваліфікаційну комісію, чекають на Указ Президента, про їх перепризначення, отже, судити з понеділка в Бердичеві нікому.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.