Політика — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Політика

Яким буде бюджет Бердичівської міської територальної громади на 2022 рік, ми вже писали у попередній статті.

На розгляд і затвердження членів виконавчого комітету було представлено проєкт бюджету Бердичівської міської територіальної громади на наступний 2022 рік, сформований відповідно до усіх законодавчих вимог. Яким буде його загальний обсяг відповідно до прогнозів, доходи та видатки, доповідала на засіданні виконкому начальниця фінансового управління Олена Геденач.

Урочиста передача якого відбулась сьогодні біля пожежно-рятувальної частини.

 

Для цього він 1грудня виступив з трибуни Верховної Ради України з гнівними спічем проти голови облради Житомирщини (до речі, свого однопартійця), а 5 грудня став одним з промовців мітингу під пустою в неділю бердичівською міською радою. Тут зібрались батьки та студенти Бердичівського спортивного ліцею, які до цього часу своєї думки про перипетії з перенаправленням майбутнього фінансування публічно ще не виказували. 

Голова політичної сили «Слуга Народу» Олена Шуляк від свого обрання відвідала першу саме Житомирщину. Разом з колегою по партії, народним депутатом Арсенієм Пушкаренком вони відкрили районний офіс партії у Новоград-Волинському, відвідали об’єкти «Великого будівництва» та заслухали звіти місцевих депутатів від партії «Слуга Народу»

У жовтні 2020 року на чергових виборах у Бердичеві люди обрали мене міським головою новоствореної Бердичівської міської територіальної громади, до складу якої увійшли Бердичів, села Скраглівка та Підгородне. Надійною  підтримкою на початку роботи для мене стала команда заступників, фахівців та депутатів-однодумців. В міськраді ми консолідували навколо себе депутатську більшість. Сьогодні всі, хто може і хоче, працюють на благо громади.

За два дні на сторінку РІО-Бердичів та на інші популярні у бердичівлян сторінки було задано кілька десятків запитань до скорої прес-конференції міського голови, присвяченої річниці роботи.

 

Минулої п’ятниці багатьох людей у Житомирі та Бердичеві сколихнула новина про те, що на позачерговій сесії Житомирської обласної ради, яку терміново запланували скликати 30 листопада, головним буде питання про обласний спортивний ліцей.

Але, як зазначив міський голова Сергій Орлюк, ці питання мають важливе значення, а тому потребують термінового розгляду та прийняття, відповідно, рішень. І хоча члени виконкому прийшли сьогодні га 16-ту годину до міської ради не в повному складі, та кворуму вистачило, аби провести засідання.

На минулому тижні на офіційному сайті міста було оприлюднено проект рішення міської ради щодо дострокового припинення повноважень депутатом Казаковим Костянтином Костянтиновичем.

 

На це спрямований ухвалений парламентом та підписаний Президентом Володимиром Зеленським антиолігархічний закон. На цьому під час виступу з трибуни Верховної Ради України наголосив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Так-так, більше тридцяти років жителі Швайківки чекали, коли в центрі їх села замість довгобуду і хащів постане будівля, яка наповниться дитячими голосами, хоч їх і стало значно менше, ніж в минулому столітті.

В далекому вісімдесят восьмому місцевий колгосп прийняв рішення збудувати дитсадок. Десь за два роки він був майже готовий до відкриття, адже будівля була збудована, меблі і обладнання закуплені, і всього-то залишилось десь щось узгодити, десь щось підписати, але…

І знову розповідь в замітці піде про сумнозвісні тендери на визначення проектантів ремонтів і будівництв бердичівських спортивних об’єктів.

 

Останніми днями підприємницьке середовище збурила новина про зміну правил ведення діяльності, зокрема, нові правила обліку товарних запасів для ФОП, які набувають чинності вже з 26 листопада, тобто, відзавтра.

На сесії Бердичівської міської ради, що проходила у четвер, про внесення змін до бюджету громади на 2021 рік доповідала начальник фінансового управління Олена Геденач.


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.