Політика — РІО Бердичів

Вівторок, 16 Січня

Увійти

Зареєструватися


Політика

 

110 років тому бердичівський підприємець Давид Шеренцис збудував в Бердичеві театр. Війни, революції, розквіти і занепади не жаліли цієї будівлі, тому три роки тому вона виглядала дуже й дуже хворою. Але знайшлись в Бердичеві люди, які повірили в те, що історію іноді можна повторити не лише у вигляді трагедії чи фарсу. І ось, після трирічної капітальної реконструкції театр в Бердичеві знову відкрили.

 

Майже чотири місяці пройшло з того часу, як до Бердичева прийшло стихійне лихо у вигляді граду розміром з куряче яйце, який пошкодив чимало осель у місті та навколишніх селах. Як вчергове виявилось, дуже-дуже мало хто з мешканців має звичку страхувати своє майно від таких нещасних випадків. Лише близько сотні постраждалих звернулись до своїх страхових компаній за відшкодуванням, а решта кілька тисяч власників будинків з пошкодженими дахами пішли за допомогою в міськвиконком чи до сільрад.

Сьогодні, 05 січня 2018 року, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський  провів нараду з начальниками управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками бюджетних установ району з метою обговорення проекту Програми економічного і соціально розвитку Бердичівського району на 2018 рік.

Сесія Бердичівської районної ради почалась привітанням відділу культури, які з музичним супроводом поздоровили присутніх веселим співом, віршами та колядками і побажали миру, злагоди в родинах та душевного тепла і затишку. 

Під час чергового засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Бердичівській райдержадміністрації, яка відбулася 12 грудня 2017 року, обговорили низку важливих питань, які стосуються життєдіяльності району та затвердили План роботи комісії на 2018 рік.

22 грудня 2017 року о 10:00 год. в актовому залі виконавчого комітету відбудеться засідання 31 сесії Бердичівської міської ради VII скликання

Вже стало гарною традицією для школярів Бердичівщини організовувати поїздки до столиці. За сприяння народного депутата України кожного року ті учні, які демонструють відмінні результати у навчанні, активно беруть участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах, відвідують законодавчий орган державної влади – Верховну Раду України.

Напередодні офіційного свята Дня місцевого самоврядування в будівлі Бердичівської райдержадміністрації пройшов традиційний урочистий ранок. До актової зали об одинадцятій годині зібрались депутати районної ради, працівники апаратів районних ради та адміністрації, почесні громадяни Бердичівського району та делегації з двадцяти сільських та однієї селищної ради. Забули запросити на свято лише журналістів (я зовсім випадково про нього дізнався вже після 11:00) та очільників Семенівської об’єднаної територіальної громади.

Розгляд їхньої позовної заяви проти голови районної виборчої комісії суддя Олег Замега відклав саме до такої дати. Може він би й хотів раніше її розглянути, але, як зазначив в судовій залі, має більше 1300 судових проваджень, слухає справи з ранку до вечора, тому лише в лютому місяці наступного року є вільний час для розгляду.

Вірніше, чотири сільських очільника (сіл Скраглівка, Райки, Швайківка та Слободище) та селищний голова Гришковець підписали та поставили печатки своїх органів влади під листом Василю Костянтиновичу Мазуру. 

28 листопада відбулось чергове засідання Міськвиконкому міста Бердичева. 

У перший день робочого тижня актова зала Навчально-виховного комплексу школа-гімназія-ліцей №10 була заповнена бажаючими послухати звіт міського голови про підсумки соціально-економічного розвитку Бердичева за 2017 рік. Освітяни, працівники міської ради та її виконавчого комітету, очільники комунальних підприємств міста, жителі наближених до навчального закладу районів не лише зайняли усі стільці, а й додаткові лавки, принесені в залу.

В Бердичеві наближаються до завершення роботи з реконструкції старовинного театру. За обсягом бюджетних капіталовкладень це один з найбільших об’єктів будівництва за останні кілька років. Загалом з місцевого, обласного та державного бюджетів на цю реконструкцію було витрачено більше 30 мільйонів гривень. 

До уваги мешканців м.Бердичева та Бердичівського району!

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.