Політика — РІО Бердичів

П'ятниця, 26 Лютого

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Політика

Комунікація з населенням є надзвичайно важливим аспектом діяльності органів місцевого самоуправління – впевнений голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк. Тому він є активним користувачем соціальних мереж, а двері його кабінету завжди відчинені для людей. Окрім того два рази на місяць ( у другу та четверту середу) міський голова проводить особистий прийом громадян. 24 лютого Сергій Орлюк знову спілкувався з жителями громади, які записалися до нього на прийом.

Депутати – люди звичайні. І крім трудової та громадської діяльності, коли випадає вільний час, якого не так уже й багато, вони приділяють увагу рідним і знаходять можливість для улюблених занять. Який він – світ захоплень депутатів Гришковецької селищної ради?

Минають часи. Відбуваються зміни в політичному житті країни, до влади приходять нові президенти, очільники областей, міст і сіл. За свою історію у нашій державі змінилося не одне покоління депутатів. Сучасні народні обранці відрізняються від своїх попередників новим мисленням, ідеями та підходами. Зазвичай «вчорашній» депутат – людина у віці, з певним багажем знань та великим життєвим досвідом. «Сьогоднішній» – нерідко молодий, енергійний та амбітний, націлений на зміни. Тридцятивосьмирічний депутат Бердичівської міської ради, юрист-професіонал, начальник КП «Бердичівське міжміське бюро технічної інвентаризації» Олег Пасічник переконаний: спільна і згуртована праця допоможе перебороти всі труднощі та виклики сьогодення. 

Відповідний проект рішення виконавчого комітету було оприлюднене на офіційному сайті міста.

Тому, що знову, як і минулого разу, на сесію прийшло дуже мало депутатів, і в результаті багато важливих питань не було прийнято. Всього, з 42 депутатів на початок сесії в актовому залі було лише 27 депутатів, потім підійшов ще один.

 

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко спеціально приїхав до Бердичева, щоб формально представити нового очільника Великого Бердичівського району, якого нещодавно затвердив своїм указом Президент України, і яким знову стала Людмила Димидюк.

 

Так перефразував відому приказку голова громадської організації «Гурт» Роман Левицький на відкритті громадської приймальні, яке відбулось у четвер за адресою вул. Короленка, 39Б.

 

 Щоб містянам було не сумно про це слухати, на зустріч запросили ще й керівників усіх громад Великого Бердичівського району. Але прийшли лише керівники громад колишнього (маленького) Бердичівського району та голова Червоненської ОТГ. Інші послались на негоду та поганий стан доріг, щоб доїхати до Бердичева.

Троє депутатів Бердичівської міської ради – вчителі, люди, які спілкуються з різними верствами населення. Директора школи № 8 Лідію Василівну Савченко добре знають і поважають не тільки колеги, учні та їх батьки, а й виборці округу, інтереси яких вона представляє в міській раді (фракція політичної партії «Європейська Солідарність»). У циклі нарисів про народних обранців – інтерв’ю-портрет мудрого керівника, талановитого педагога та багатогранної особистості.

Початок тижня дає старт наступним робочим дням. Для досвідченого підприємця, депутата Бердичівської міської ради Любові Івасюк (політична партія «Сила і Честь») понеділок – звичайний трудовий день, коли потрібно виконати заплановане і вирішити непередбачені проблеми. Адже важливі справи не терплять зволікань.

І це питання викликало ряд обурень, суперечку та багатьох противників такого рішення серед депутатів на сесії міської ради у п’ятницю, 05 лютого. Хоча варто зазначити, що почалося це ще раніше, коли депутат від партії «Українська стратегія Гройсмана» Ігор Романський виявив був бажання увійти до складу комісії з безпеки дорожнього руху. Міський голова тоді, на засіданні виконкому, зазначив, що в такі комісії повинні входити працівники виконавчого комітету, які є фахівцями з тих чи інших питань, а депутати і так безперешкодно можуть бути присутніми на засіданнях, ознайомлюватись з питаннями та вносити свої пропозиції.

Останнім часом зацікавленість нашим містом починають проявляти високопосадовці. Це свідчить про те, що ми маємо потенціал та представляємо інтерес як перспективне місто що має потенціал до розвитку. 04 лютого 2021 року місто Бердичів з робочою поїздкою відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба та голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. Зустрічав поважних гостей міський голова Сергій Орлюк.

У четвер відбулась чергова сесія районної ради, на яку виносилось десяток простих, майже технічних питань, але, після п’яти годин засідання, депутати не змогли закрити сесію, тож продовжили її ще на день.

Таке звернення планують прийняти завтра на сесії районної ради, а проект рішення з цього приводу опублікували на офіційному сайті

Віднедавна, з 18-го січня цього року, депутат Бердичівської міської ради Олександр Валеня (політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ») приступив до обов’язків директора МКП «Бердичівкомунсервіс». Узявши на свої плечі непросте «господарство», а на додачу й тягар невирішених проблем, новопризначений керівник із головою занурився у роботу на підприємстві. Він визначив ключові завдання на випробувальний тримісячний термін і з перших днів перебування на відповідальній посаді взявся за невідкладні справи.

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.