Цікавим і водночас насиченим виявиться цей тиждень для бердичівлян — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Цікавим і водночас насиченим виявиться цей тиждень для бердичівлян

12 вер. 2017 Власкор

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 вересня 2017 року

Овен. Плідний тиждень, але він зажадає від Вас великої старанності в роботі та дисципліни. І головне - бути уважнішими як при виконанні своєї роботи, так і під час підписання всіляких документів. Помилка може привести до матеріальних збитків і витрати часу на її виправлення. У другій половині тижня можливе відновлення старих партнерських зв'язків, не виключено, що це принесе матеріальну користь.


Телець. Тиждень не найсприятливіший для Вашого здоров'я, Ви можете відчути себе беззахисними перед різними обставинами. Тривала перевтома може призвести до прояву хронічних захворювань. Уразливі нирки, область попереку, шкіра. Дбайливе ставлення до власного здоров'я послабить Вашу вразливість, але і тут не варто впадати в крайнощі, інакше Ваші хвороби можуть виявитися самонавіюванням.


Близнюки. Якщо Ви плануєте відпустку, то даний період стане придатним для далеких подорожей. У поїздці Ви відпочинете і знайдете натхнення. Також це дуже хороший період для вивчення таємних дисциплін. Не виключений і успіх в професії, особливо якщо Ви зможете заручитися таємною підтримкою старших за посадою. Самопочуття в цей час може бути не оптимальним. Слід побоюватися вірусних, інфекційних захворювань. Намагайтеся не вести себе занадто жорстко і авторитарно, інакше втягнетеся в конфлікт.


Рак. У матеріальному плані найбільш успішною може бути діяльність, пов'язана із соціальною сферою, посередництвом і наданням допомоги іншим. У другій половині тижня можуть виникнути труднощі в контактах з людьми, можливі зриви домовленостей, спірні ситуації. Знадобиться терпіння і уважність до всіх дрібниць, краще забаритися і уникнути помилки, ніж поспішити і мати через неї збиток.


Лев. Тиждень напружена, вимагає великої витрати енергії як фізичної, так і психічної. Можливі небезпеки у вигляді травм і раптових захворювань. Під енергетичним навантаженням нині знаходитиметься видільна система. Схильність до нещасних випадків може виявитися в основному у людей емоційно неврівноважених. Зміцнюйте нервову систему і будьте обережні. У вихідні зросте сила і витривалість.


Діва. Для Вас зараз настане найкращий час, коли можна відправитися в подорож, вивчити інші культури, розширити горизонти свого сприйняття. Період сприятливий для творчої, наукової, спортивної діяльності. Якщо Ви хочете опинитися в центрі уваги, завоювати симпатії, то не втрачайте можливості цього тижня. Деяким, можливо, захочеться проявити себе на сцені. У фінансовій сфері можливі збитки. Уникайте авантюрних рішень.


Терези. Час вирішувати питання, пов'язані з боргами, кредитами, спадком або страховками. Прагніть укластися в першу половину тижня. Можуть виникнути труднощі і перешкоди, в документи можуть украстися помилки, через що виникнуть додаткові витрати. У другій половині тижня можуть бути зайві витрати, пов'язані з поїздками або навчанням.


Скорпіон. При здоровому способі життя Вам нічого не загрожує. У тих, хто схильний до надмірностей, може бути проблема з печінкою, вразлива нервова система. І ні в якому разі в ці дні не можна вживати алкоголь і інші впливові на психіку речовини, в тому числі ліки. Спортивні навантаження на свіжому повітрі корисні, вони допоможуть знизити ризик безсоння.


Стрілець. Цей тиждень стане вдалим для багатьох амбітних представників даного знаку. Зараз у Вас є можливість досягти самореалізації, успіху в професії. Ви можете використовувати цей період для того, щоб сформувати довірчі відносини з начальством. Щоб все йшло добре, уникайте обману, самообману і ретельно перевіряйте інформацію. Також зараз великий ризик протиправних дій.


Козеріг. Чи не найкращий період для вирішення матеріальних питань і збільшення доходів. Планети схиляють до витрати коштів, а не їх накопичення і примноження. Та й витрачати їх краще в першій половині тижня, так як друга половина несприятлива для серйозних придбань. Дальні поїздки теж краще планувати на першу половину тижня: у другій половині вони можуть принести зайвий клопіт і витрати.


Водолій. У цей час найбільше треба берегти зуби і кістки, суглоби і зв'язки. Під навантаженням і кровотворна система. Необхідне збалансоване харчування і дотримання заходів безпеки під час роботи і активного відпочинку. Слід заповнювати відсутні в раціоні мінеральні речовини і вітаміни. В середині тижня сильна емоційна напруженість може шкодити здоров'ю. Кінець тижня сприятливий для зміцнення здоров'я, можливий приріст фізичних сил і підвищення витривалості.


Риби. Зараз настає сприятливий період для того, щоб завести нові контакти і знайомства. Вам рекомендується більше спілкуватися, частіше бувати в поїздках і компаніях. Багато справ будуть вирішуватися саме завдяки зв'язкам. Деякі представники цього знаку відзначать, що у них раптово загострилася інтуїція. Цінні ідеї і осяяння можуть відвідати Вашу голову спонтанно і непередбачувано.

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.