В Бердичеві з’явилася нова схема афери: підвези побиту неповнолітню дівчину і станеш педофілом — РІО Бердичів

П'ятниця, 4 Грудня

В Бердичеві з’явилася нова схема афери: підвези побиту неповнолітню дівчину і станеш педофілом

18 серп. 2017 Ульяна Житниченко

Останнім часом події, які відбуваються у суспільстві, змушують жахатись навіть людей зі сталевими нервами і тих, кого на перший погляд не здивуєш. Безліч обманів, шахрайств, крадіжок і інших неспокійних та кримінальних ситуацій щоразу підтверджують той факт, що в містах і селах країни спостерігається складна обстановка.

Причиною такого «неспокою» люди в більшості випадків вважають небажання заробляти кошти, а отримувати їх будь-яким іншим легким способом, що і змушує вдаватися до кримінальних справ і афер. От тільки жертвами таких справ стають, на жаль, звичайні ні в чому не винні люди, котрі потрапляють у вигадану пастку.


Про нову схему афери з не зовсім приємним підтекстом вдалося прочитати в активній серед бердичівської молоді і навіть старших людей групі у соціальній мережі «Фейсбук». Саме в «Підслухано в Бердичеві» доволі часто з’являються фото або інформація, так сказати, з перших вуст, яку працівники засобів масової інформації допомагають поширити серед населення. В даному випадку корисною така інформація може виявитися для усіх бердичівлян, бо застереже від жахливих наслідків і безлічі проблем.


На жаль, в тексті немає прямого натяку на місто Бердичів, тому логічно доводиться опиратися на те, що пост був викладений в групі, яка має безпосереднє відношення до нашого міста,. Тим паче, що автора даної інформації теж немає. Аби не вводити бердичівлян в оману, наводимо нижче опублікований текст:


«Новый опасный развод - «на девочку». Не попадитесь! После работы заехал в магазин. Выхожу, сажусь в машину. Тут подбегает девочка, на вид лет 12-14. Вся растрепанная, синяки на руки. Чуть не плачет. Просит довезти ее домой. 
Но тут я вижу, что рядом стоит странная, наглухо тонированная машина. И заметил, что девочка на нее как-то периодически странно поглядывает. 
Поэтому я сказал, что никуда ее везти не буду, а вызову такси. Вдруг она резко развернулась и убежала. Как раз к той машине, что стояло рядом. 
Тут-то я и все понял. Смысл «развода» - в том, чтобы вы посадили к себе в машину чужую, незнакомую девочку. А потом из этой машины появляется ее «отец» и обвиняет вас в педофилии! Попробуйте потом «отмыться». Даже представить страшно, что могло бы быть, если бы я вовремя не заметил эту машину! 
Потом я перекрыл этой машине выезд с парковки. Из нее выбежал настоящий амбал и стал орать трехэтажным матом. От греха подальше я отъехал. И эти двое тут же скрылись за поворотом! 
А вы - берегите себя и будьте начеку. Очевидно, у преступников уже никаких табу: если нужны деньги, будут использовать детей!».

Без имени 1

 

 

magazin odyagu

Відео

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.