Плітки — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Плітки

Чутки про це, які гуляли по місту вже кілька днів, нарешті починають обростати фактами. Головним з яких є посилення роботи комунальних служб, що сьогодні могли спостерігати бердичівляни на центральній вулиці міста.

Кінець місяця березня аж ніяк не надихає бердичівлян на весняний настрій. Всі з нетерпінням чекають на тепло, сонячну ясну погоду та нарешті вже легше вбрання і взуття.

На каналі «1+1», безсумнівно, одним з кращих шоу є телепередача «Міняю жінку», яка збирає різноманітну аудиторію перед екранами телевізорів вже дванадцятий сезон. Продюсери телепередачі, напевно, вже вичерпали фантазію щодо обміну жінками між різними містами і навіть країнами, бо їздять нині селами та набирають бажаючих зніматись за допомогою простих оголошень в людних місцях. 

Гороскоп на тиждень з 30 жовтня по 5 листопада 2017 року

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 жовтня 2017 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень з 25 вересня по 1 жовтня 2017 року

Сьогодні, після кількаденної відсутності у місті, зайшов на центральний ринок. Після першого ж привітання, почув сакраментальну фразу: «До нас їде Ревізор!!!». Мова йшла не про якогось державного перевіряю чого, а про розкручену телевізійну програму. Хоча про яку саму не вдалось достеменно вияснити ні в цієї підприємниці, яка ошелешила звісткою, ні в багатьох інших, з якими згодом довелось поспілкуватись.

Гороскоп з 04 по 10 вересня 2017 року

Останнім часом події, які відбуваються у суспільстві, змушують жахатись навіть людей зі сталевими нервами і тих, кого на перший погляд не здивуєш. Безліч обманів, шахрайств, крадіжок і інших неспокійних та кримінальних ситуацій щоразу підтверджують той факт, що в містах і селах країни спостерігається складна обстановка.

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 серпня 2017 року

Овен. Потрібно докласти багато зусиль для досягнення і збереження матеріального благополуччя. Проблема в тому, що енергії у Вас зараз не так вже й багато, а тому всі види діяльності, що вимагають великої активності або програми фізичних сил, будуть не дуже успішні. Краще підуть справи, де потрібніше ясність розуму або добре володіння технікою. Робота по найму вигідніше підприємницької діяльності.


Телець. Період зростання енергії, але відбувається це поступово, тому не варто необдумано витрачати сили на надто важку роботу і на негативні емоційні переживання. Це гарний час для фізичних вправ, енергійних піших прогулянок, посильної фізичної роботи. Посеред тижня будьте обережними при контакті з водою та іншими рідинами. В кінці тижня ризик травмуватися зросте.


Близнюки. Зараз настає сприятливий час для того, щоб зайнятися вдосконаленням творчих навичок. Представники цього знаку, чия діяльність пов'язана з творчістю, красою, можуть відчути прилив натхнення, який їм рекомендується використовувати належним чином. Спробуйте зробити щось прекрасне своїми руками або, наприклад, напишіть невелике оповідання. Тиждень сприятливий для вирішення фінансових питань, проте в другій її половині можливі збитки або невдалі інвестиції.


Рак. Ваші успіхи в матеріальній сфері більше залежать від упевненості в собі і енергійності. Ці якості допоможуть Вам просунутися службовими сходами, придбати популярність в суспільстві або робочому колективі. Але заради поліпшення фінансового становища Вам доведеться багато працювати і долати труднощі, які можуть створювати конкуренти. Намагайтеся не йти на поводу в емоцій, намагаючись когось перемогти, просто краще організуйте робочий процес.


Лев. Це період накопичення енергії, коли особливо важливо психоемоційний стан і правильний раціон. Цього тижня Ваш фізичний стан найбільше залежить від обміну речовин. Проблеми можуть виникнути при надмірній вазі, неправильній дієті. Може проявитися любов до солодкого. Фізичну активність краще виявляти помірно, Ви в цей час будете не дуже вправними, що може призвести до травмування. А неквапливі прогулянки на свіжому повітрі дуже корисні.


Діва. Багатьом представникам цього знаку на цьому тижні випаде можливість зав'язати нові контакти і зв'язки, здатні принести не тільки приємні враження, а й користь. Не виключено, що Вам доведеться зробити ряд поїздок. Час сприятливо для інтелектуальної активності, спілкування, однак зараз Вашу голову можуть відвідати нежиттєздатні і авантюрні ідеї. Ближче до кінця тижня може виникнути нервове напруження. Намагайтеся уникати інтелектуального хаосу і не намагайтеся охопити все відразу.


Терези. Фінансове благополуччя може стати основною метою цього тижня. У цей період також актуальні придбання, хоч не завжди корисні, але і вони радують душу і підвищують самооцінку. Успіх найімовірніший в торговельній сфері, роботі з інформацією і викладанні. Можуть бути успішними переговори, укладання угод, відрядження, а також вирішення проблем, що стосуються оплати праці або оформлення документів.


Скорпіон. На цьому тижні у Вас найбільш вразлива дихальна система, може бути загострення хронічних процесів в легенях. Куріння і вдихання нечистого повітря може принести більше шкоди. У харчуванні може проявитися схильність до солодкого і випічці. До травм більше схильна область рук, ключиць, грудей і плечей. На здоров’я погано впливають розумові перевантаження, стреси, особливо в другій половині тижня.


Стрілець. Увага багатьох представників цього знаку буде зосереджена на вирішенні домашніх і сімейних питань. Це гарний час для того, щоб зайнятися облаштуванням житла, купити нові речі для дому. Працевлаштованим представникам цього знаку в другій половині тижня буде важко досягти балансу між роботою та домом. Зараз Ви можете стати жертвою порожніх ілюзій і фантазій, які можуть перешкодити Вам побачити ситуацію ясно. Це, в свою чергу, може призвести до сімейних та домашнім проблем.


Козеріг. Матеріальне благополуччя багато в чому залежить від активності розуму і здатності швидко приймати правильні рішення. Можна заробити гроші мистецтвом або ремеслом, непогано піде робота з інформацією, педагогічна і інша, пов'язана зі спілкуванням діяльність. Може збільшитися кількість витрат на красиві речі і розваги. Матеріальну заклопотаність може викликати стан житла або комунальні борги.


Водолій. Цілком благополучний період, загрози для здоров'я мінімальні і не дуже небезпечні. В основному проблеми можуть виникати у людей з хронічними і спадковими хворобами, які турбують їх роками. Необхідна профілактика, дбайливе ставлення до себе, можливість відпочивати, бажано на природі. Особливо бережіть серцево-судинну і травну систему. На початку тижня приділяйте увагу чистоті і свіжості їжі, уникайте алкоголю і підозрілої їжі.


Риби. Настає сприятливий час для того, щоб закохатися, знайти романтичні відносини. Проте в другій половині тижня велика ймовірність розриву, тому нові відносини можуть закінчитися раніше, ніж Ви припускаєте; не виключено, що і по вашій власній волі. В даний період Вам рекомендується частіше бувати на публіці, відвідувати культурні заходи. Також друга частина тижня дуже сприятлива для навчання - Ви легко засвоїте новий матеріал.

Гороскоп на тиждень з 07 по 13 серпня 2017 року

Овен. На цьому тижні Вас, швидше за все, чекає наполеглива праця. Працювати доведеться набагато більше, ніж Ви планували, причому це навряд чи буде Вашою власною ініціативою. Позитивний настрій - ось що допоможе Вам успішно пережити цей емоційно насичений період життя. Вас буде оточувати багато нової інформації і нових знайомих. Вечори присвятіть близьким людям.


Телець. На цьому тижні Ви перетворитеся в класичних домосідів. Вам буде потрібна тільки сім'я, будинок, надійний як фортеця, і теплий психологічний клімат. Зірки радять не просто сидіти і чекати, коли в Ваш будинок увійде все це благополуччя, а й робити щось корисне. Наприклад, Ви можете згадати, що давно збиралися купити нове дзеркало в ванну або пересадити домашні рослини в нові горщики. Практичні справи допоможуть вам наблизитися до ідеального домашнього вогнища.


Близнюки. Близнюкам на цьому тижні захочеться знати все і про все. Якщо раніше Ви були зайняті роботою і випустили з уваги деякі події в Вашому оточенні, то зараз зможете заповнити утворилися прогалини. Не виключено, що багато часу Ви будете проводити в розмовах зі знайомими, родичами, сусідами, адже Вам неодмінно захочеться бути в курсі всіх подій. Це також прекрасний час для навчання.


Рак. Зірки радять Ракам на цьому тижні зосередитися на вирішенні матеріальних проблем: у Вас це буде виходити набагато успішніше будь-яких інших видів діяльності. Практичність у поєднанні з працьовитістю дозволять Вам за короткий термін впоратися з тими справами, які не вдавалося зрушити з мертвої точки протягом попередніх кількох тижнів. Також можна реалізувати деякі свої плани щодо покупок, на які давно відкладали гроші.


Лев. На цьому тижні зірки радять зайнятися власною персоною. Перед Вами зараз можуть відкритися зовсім нові знання, які виведуть Вас на новий рівень світогляду. Якщо Ви серйозно займаєтеся самоосвітою і думаєте про духовний розвиток, то не пропустіть випадку, коли можна просунутися вперед. Це також прекрасний час для здобуття внутрішньої свободи. Спробуйте зробити те, на що раніше у не вистачало сміливості.


Діва. Дівам рекомендується більше часу проводити на самоті і спокої. Бажаний неспішний розпорядок дня, коли немає жорстких планів, які потрібно виконувати в строго встановлені терміни. Спробуйте вільно і легко плисти по річці життя і вирішувати питання в міру їх надходження. Це дуже важливий період для опрацювання психологічних комплексів, духовних практик, медитації, молитви, аутогенних тренувань.


Терези. На цьому тижні Ви багато часу будете проводити в спілкуванні з друзями і подругами. Зростає Ваша потреба в нових враженнях. Це прекрасний час, коли мрії починають втілюватися в життя, коли збуваються найзаповітніші бажання. Вам буде здаватися, що Ви вступаєте в абсолютно новий період свого життя, повний перспектив і відкриттів. Більш того, постарайтеся в першій половині тижня створити собі якийсь план того, чого хотілося б домогтися в майбутньому.


Скорпіон. Скорпіонам, які довго і наполегливо рухалися до наміченої мети, на цьому тижні вдасться досягти вражаючих результатів. З понеділка по четвер зовнішні обставини зміняться, Вам випаде несподіваний шанс на удачу. Важливо бути постійно в курсі подій навколо, ловити зручний момент. Перш за все, позитивні зрушення можуть відбутися в сфері кар'єри і професійної діяльності.


Стрілець. Настає сприятливий час для подорожей і відпочинку. Можливо, що Ви несподівано для себе спонтанно зберетеся в дорогу. Це особливо ймовірно, якщо у Вас недавно зав'язалися романтичні стосунки з людиною, яка проживає в іншому регіоні або іншій країні. На зустріч зі своєю любов'ю можна відправитися негайно, подолати будь-які відстані. Також це гарний час для подорожей, курортного роману або відносин з кимось із попутників.


Козеріг. Багато рішень Ви будете схильні приймати інтуїтивно, більше покладаючись на свої інстинктивні бажання і не особливо замислюючись про наслідки. Це час, коли інстинкти виходять на перший план, в зв'язку з чим Вам буде важче себе контролювати. Також це сприятливий час для врегулювання питань, пов'язаних зі спадщиною, страхуванням майна та облаштуванням свого місця проживання. У другій половині тижня утримайтеся від далеких поїздок.


Водолій. Для Водоліїв цей тиждень буде пов'язаний з активізацією спілкування, листування. Вас чекає багато зустрічей з різними людьми, в тому числі з діловими партнерами або коханою людиною. Разом з тим з понеділка по четвер настає вдалий час для підписання шлюбного контракту, договорів будь-якого роду, реєстрації шлюбу, а також для весільної подорожі.


Риби. Цей тиждень, швидше за все, не принесе Рибам якихось важливих подій. Зараз рекомендується спокійно і методично займатися вирішенням суто практичних питань. Хороше самопочуття і високий рівень працездатності дозволять Вам поступово розібрати завали в справах, що утворилися за попередній період. Разом з тим за справами і турботами не слід забувати про своє здоров'я. Це прекрасний час для проведення оздоровчих дієт, масажу, загартовування.

Сказати, що в Бердичеві людей уже не можна нічим здивувати, - це не сказати нічого. Талановитих містян у нас, дякувати богу, вистачає. Та є й такі, котрі ідуть іншим шляхом та дивують іншим способом. І в таких випадках реально не знаєш, як реагувати. Дехто просто посміється, пройшовши повз, дехто здивується чи злякається, а дехто може і зайнятися самосудом. Та те, що дана ситуація виходить за рамки нормального – це факт.

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.