Плітки — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Плітки

Про це днями частково згадав в рамках свого широкого інтерв’ю «Чому будь-яка реформа ЗСУ приречена на провал» колишній офіцер-артилерист та ветеран АТО Євген Бікринев

Лише недавно ми розповідали історію, як бердичівській пенсіонерці «шили» штраф за те, що вона була без паспорта, але нові закони та постанови повністю змінюють ситуацію.


Буквально позавчора Верховна Рада України прийняла закон про електронний паспорт у телефоні, а ще раніше, 31 грудня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020р. №1362 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016р. №207».


Згідно з внесеними змінами, з 1 квітня 2021 року органи реєстрації здійснюють ведення реєстрів територіальних громад виключно в електронній формі. При цьому формування реєстру територіальної громади можливе як програмними засобами відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби (далі - ВІС ДМС) з доступом через офіційний веб-сайт ДМС (rtg.dmsu.gov.ua), так і засобами власної інформаційно-телекомунікаційної системи із застосуванням програмного інтерфейсу взаємодії з ВІС ДМС.


Саме з цього дня ідуть в історію паперові листочки приписки-виписки, які кожен заповнював при перереєстрації, і картки обліку, які колись стояли в міліції та ЖЕКах. Відтепер впроваджується абсолютно нова система обліку громадян та ведення їх реєстрів. Ще недавно такі системи ми знали по фантастичним фільмам (наприклад, «In time»), а нині, завдяки надзусиллям міністерства цифрової політики вони стають реальністю.


Але якщо у фільмі спеціальні ворота, на яких зчитувалась вся інформація про людину, встановлювались на дорозі від місць проживання до місця роботи, то сьогодні в Україні зовсім інша ситуація. Адже більш ніж половина громадян офіційно ніде не працює, і майже половина живе не по місцю своєї основної реєстрації. Тому чиновникам міністерства довелось влаштувати чимало мозкових штурмів, щоб напрацювати ефективно діючу модель реєстрації громадян. І добре, що там знайшовся розумник, який підказав думку: всі українці час від часу ходять на ринки, і саме там їх можна ідентифікувати та реєструвати. Сам добре пам’ятаю, коли в кінці дев’яностих років торгував на ринку Любара, то за кілька вихідних повз очі проходило чи не все населення містечка та околишніх сіл.


Отже незабаром на всіх ринках будуть встановлені спеціальні пристрої для зняття відбитків пальців, сітківки ока та фотографії обличчя. На Бердичівському центральному ринку приготування для цього вже почались, адже містяни бачили, що старі гратчасті ворота вже зняли, а натомість встановили металеві суцільні ворота та спорудили високий цегляний паркан. Це зроблено для того, щоб крізь грати не міг хтось вилізти, минувши пост перевірки.


Час для впровадження таких новацій вибрано дуже вдало, адже люди під час карантину вже звикли до постійних перевірок, та й впровадження інформації про вакцинованих та захворілих людей на коронавірус теж потребує постійного моніторингу.


Пристрої для зчитування інформації вже давно лежать на складах, як і мільйони касових апаратів, які дак наполегливо «впарюють» приватним підприємцям, а на кордонах та митницях їх достатньо протестували для безперебійної роботи.


Завдяки такій ідентифікації відпаде потреба проводити перепис населення, витрачаючи на нього мільйони гривень, та, нарешті, будуть уніфіковані всі реєстри громадян. Адже на сьогодні свій реєстр веде податкова служба, свій веде міграційна служба, насилу навели трохи порядок в реєстрі виборців, і зовсім не знають в деяких громадах, що роботи з реєстром територіальних громад. Тепер це буде єдиний реєстр, який поки що немає своєї назви. В міністерстві пропонували за аналогією з місцем збору даних назвати його «базарним», але поки що це лише робоча версія.


З такими змінами Україна може одразу перестрибнути кілька десятків сходинок у різноманітних індексах розвитку, догнавши таким чином або й навіть перегнавши багато розвинутих країн.

Ось такі листочки вже історія:

reyestr1

А такі пристрої незабаром встановлять на ринку:

reyestr2

reyestr3

reyestr4

 

 

Чутки про це, які гуляли по місту вже кілька днів, нарешті починають обростати фактами. Головним з яких є посилення роботи комунальних служб, що сьогодні могли спостерігати бердичівляни на центральній вулиці міста.

Кінець місяця березня аж ніяк не надихає бердичівлян на весняний настрій. Всі з нетерпінням чекають на тепло, сонячну ясну погоду та нарешті вже легше вбрання і взуття.

На каналі «1+1», безсумнівно, одним з кращих шоу є телепередача «Міняю жінку», яка збирає різноманітну аудиторію перед екранами телевізорів вже дванадцятий сезон. Продюсери телепередачі, напевно, вже вичерпали фантазію щодо обміну жінками між різними містами і навіть країнами, бо їздять нині селами та набирають бажаючих зніматись за допомогою простих оголошень в людних місцях. 

Гороскоп на тиждень з 30 жовтня по 5 листопада 2017 року

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 жовтня 2017 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень з 25 вересня по 1 жовтня 2017 року

Сьогодні, після кількаденної відсутності у місті, зайшов на центральний ринок. Після першого ж привітання, почув сакраментальну фразу: «До нас їде Ревізор!!!». Мова йшла не про якогось державного перевіряю чого, а про розкручену телевізійну програму. Хоча про яку саму не вдалось достеменно вияснити ні в цієї підприємниці, яка ошелешила звісткою, ні в багатьох інших, з якими згодом довелось поспілкуватись.

Гороскоп з 04 по 10 вересня 2017 року

Останнім часом події, які відбуваються у суспільстві, змушують жахатись навіть людей зі сталевими нервами і тих, кого на перший погляд не здивуєш. Безліч обманів, шахрайств, крадіжок і інших неспокійних та кримінальних ситуацій щоразу підтверджують той факт, що в містах і селах країни спостерігається складна обстановка.

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 серпня 2017 року

Овен. Потрібно докласти багато зусиль для досягнення і збереження матеріального благополуччя. Проблема в тому, що енергії у Вас зараз не так вже й багато, а тому всі види діяльності, що вимагають великої активності або програми фізичних сил, будуть не дуже успішні. Краще підуть справи, де потрібніше ясність розуму або добре володіння технікою. Робота по найму вигідніше підприємницької діяльності.


Телець. Період зростання енергії, але відбувається це поступово, тому не варто необдумано витрачати сили на надто важку роботу і на негативні емоційні переживання. Це гарний час для фізичних вправ, енергійних піших прогулянок, посильної фізичної роботи. Посеред тижня будьте обережними при контакті з водою та іншими рідинами. В кінці тижня ризик травмуватися зросте.


Близнюки. Зараз настає сприятливий час для того, щоб зайнятися вдосконаленням творчих навичок. Представники цього знаку, чия діяльність пов'язана з творчістю, красою, можуть відчути прилив натхнення, який їм рекомендується використовувати належним чином. Спробуйте зробити щось прекрасне своїми руками або, наприклад, напишіть невелике оповідання. Тиждень сприятливий для вирішення фінансових питань, проте в другій її половині можливі збитки або невдалі інвестиції.


Рак. Ваші успіхи в матеріальній сфері більше залежать від упевненості в собі і енергійності. Ці якості допоможуть Вам просунутися службовими сходами, придбати популярність в суспільстві або робочому колективі. Але заради поліпшення фінансового становища Вам доведеться багато працювати і долати труднощі, які можуть створювати конкуренти. Намагайтеся не йти на поводу в емоцій, намагаючись когось перемогти, просто краще організуйте робочий процес.


Лев. Це період накопичення енергії, коли особливо важливо психоемоційний стан і правильний раціон. Цього тижня Ваш фізичний стан найбільше залежить від обміну речовин. Проблеми можуть виникнути при надмірній вазі, неправильній дієті. Може проявитися любов до солодкого. Фізичну активність краще виявляти помірно, Ви в цей час будете не дуже вправними, що може призвести до травмування. А неквапливі прогулянки на свіжому повітрі дуже корисні.


Діва. Багатьом представникам цього знаку на цьому тижні випаде можливість зав'язати нові контакти і зв'язки, здатні принести не тільки приємні враження, а й користь. Не виключено, що Вам доведеться зробити ряд поїздок. Час сприятливо для інтелектуальної активності, спілкування, однак зараз Вашу голову можуть відвідати нежиттєздатні і авантюрні ідеї. Ближче до кінця тижня може виникнути нервове напруження. Намагайтеся уникати інтелектуального хаосу і не намагайтеся охопити все відразу.


Терези. Фінансове благополуччя може стати основною метою цього тижня. У цей період також актуальні придбання, хоч не завжди корисні, але і вони радують душу і підвищують самооцінку. Успіх найімовірніший в торговельній сфері, роботі з інформацією і викладанні. Можуть бути успішними переговори, укладання угод, відрядження, а також вирішення проблем, що стосуються оплати праці або оформлення документів.


Скорпіон. На цьому тижні у Вас найбільш вразлива дихальна система, може бути загострення хронічних процесів в легенях. Куріння і вдихання нечистого повітря може принести більше шкоди. У харчуванні може проявитися схильність до солодкого і випічці. До травм більше схильна область рук, ключиць, грудей і плечей. На здоров’я погано впливають розумові перевантаження, стреси, особливо в другій половині тижня.


Стрілець. Увага багатьох представників цього знаку буде зосереджена на вирішенні домашніх і сімейних питань. Це гарний час для того, щоб зайнятися облаштуванням житла, купити нові речі для дому. Працевлаштованим представникам цього знаку в другій половині тижня буде важко досягти балансу між роботою та домом. Зараз Ви можете стати жертвою порожніх ілюзій і фантазій, які можуть перешкодити Вам побачити ситуацію ясно. Це, в свою чергу, може призвести до сімейних та домашнім проблем.


Козеріг. Матеріальне благополуччя багато в чому залежить від активності розуму і здатності швидко приймати правильні рішення. Можна заробити гроші мистецтвом або ремеслом, непогано піде робота з інформацією, педагогічна і інша, пов'язана зі спілкуванням діяльність. Може збільшитися кількість витрат на красиві речі і розваги. Матеріальну заклопотаність може викликати стан житла або комунальні борги.


Водолій. Цілком благополучний період, загрози для здоров'я мінімальні і не дуже небезпечні. В основному проблеми можуть виникати у людей з хронічними і спадковими хворобами, які турбують їх роками. Необхідна профілактика, дбайливе ставлення до себе, можливість відпочивати, бажано на природі. Особливо бережіть серцево-судинну і травну систему. На початку тижня приділяйте увагу чистоті і свіжості їжі, уникайте алкоголю і підозрілої їжі.


Риби. Настає сприятливий час для того, щоб закохатися, знайти романтичні відносини. Проте в другій половині тижня велика ймовірність розриву, тому нові відносини можуть закінчитися раніше, ніж Ви припускаєте; не виключено, що і по вашій власній волі. В даний період Вам рекомендується частіше бувати на публіці, відвідувати культурні заходи. Також друга частина тижня дуже сприятлива для навчання - Ви легко засвоїте новий матеріал.

Гороскоп на тиждень з 07 по 13 серпня 2017 року


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.