Семінар-тренінг для керівників шкіл відбувся у Мирославці Бердичівського району — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Семінар-тренінг для керівників шкіл відбувся у Мирославці Бердичівського району

22 вер. 2021 Із сайту Швайківської громади

Дводенний семінар-тренінг «Внутрішня система забезпечення якості освіти у ЗЗСО. Інформаційна відкритість і прозорість закладу освіти» пройшов на базі Мирославського закладу загальної середньої освіти.

Його учасниками стали керівники ЗЗСО Швайківської територіальної громади та їх заступники. Долучились до заходу заступниця сільського голови Олена Лещенко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Лисюк. Працювала з педагогами головний спеціаліст управління Державної служби якості освіти у Житомирській області Анастасія Катинська.


Освітнє середовище закладу, система оцінювання здобувачів освіти, педагогічна діяльність працівників та управлінські процеси закладу освіти – чотири основні напрямки, за якими оцінюються освітні та управлінські процеси закладу освіти. Протягом двох днів педагоги отримали можливість ознайомитись з особливостями функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі.


«Якісна школа – місце, яке діти відвідують із задоволенням. А батьки не хвилюються за їх життя та здоров'я. Якісною школу не роблять яскраві стіни чи нові меблі. Насамперед, це комфортні та безпечні умови для навчання здобувачів освіти та працівників закладу. Щоб процес підвищення якості освіти був постійним та безперервним, саме керівник закладу повинен забезпечувати функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Звісно, у співпраці із засновником закладу», - наголосила Анастасія Катинська.


Управління Державної служби якості освіти у Житомирській області відкрите для комунікації із засновниками закладів освіти та усіма учасниками освітнього процесу. Анастасія Катинська радить адміністрації закладів постійно підвищувати рівень обізнаності з нормативно-правовими актами у сфері загальної середньої освіти.


Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян зацікавлений у постійному вдосконаленні та підвищенні якості надання освітніх послуг. «Ми постійно працюємо над зміцненням матеріально-технічної бази закладів освіти, створенням нового освітнього простору, його доступності та безбар'єрності», - наголосив Габріел Мкртчян.

seminar 1

seminar 2

seminar 3

seminar 5

seminar 5

seminar 6

seminar 7

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.