У Бердичеві на коронавірус хворіють школярі і навіть є випадок в ясельній групі дитсадка — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

У Бердичеві на коронавірус хворіють школярі і навіть є випадок в ясельній групі дитсадка

Мова йде про учнів загальноосвітніх шкіл міста. Лишень три тижні вони ходять на уроки в навчальні заклади, але вже кілька класів у бердичівських школах закрито, а діти, відповідно, навчаються дистанційно.

Причиною цьому стало зростання захворюваності на коронавірусну хворобу серед школярів.


Як розповіла журналісту начальник відділу освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко, найбільше класів перевели на дистанційне навчання у СЗОШ №17 – 8, але з цієї кількості 2 класи вже вийшли на навчання. По одному класу закрили у БМГ №2 та у ЗОШ №7.


Причому, як додала Валентина Адаменко, випадки захворювання спостерігаються в різних класах. Серед працівників шкіл кількість хворих не є великою наразі – 4 працівники СЗОШ №17. Але найбільшим шоком виявилась новина про те, що в дитячому садочку №4 Бердичева зафіксовано випадок захворювання на коронавірусну інфекцію у дитини ясельної групи.


Начальниця відділу освіти і науки зазначила, що всі необхідні заходи у школах проводяться. Всі учасникам навчального процесу проводять вимірювання температури. Обов’язково проводять санітарну обробку поверхонь.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.