Випуск-2021 – свято дружної родини ПТУ № 4 м. Бердичева — РІО Бердичів

Четвер, 23 Вересня

  • vistavka800

Випуск-2021 – свято дружної родини ПТУ № 4 м. Бердичева

01 лип. 2021 Вікторія Кучерява  

Три роки тому їх прийняла дружна родина професійно-технічного училища № 4. Вчорашні школярі стали першокурсниками й досить швидко показали, наскільки вони талановиті та креативні. І ось наприкінці червня дівчатам та юнакам вручили по-справжньому дорослі документи.

Кожного року свято випускників збирає у фойє ПТУ № 4 викладачів, майстрів виробничого навчання, вихованців закладу, їх батьків та друзів. І щоразу воно особливе, з цікавими ідеями та творчими подарунками. Випускний вечір – заключний акорд неповторної симфонії подій і вражень, думок та почуттів, яка звучала протягом трьох років. За цей час ведучі багатьох програм Юлія Головіна та Артем Сєров безліч разів виходили на сценічний майданчик. А нині вони хвилювалися, раділи та сумували, прощаючись із улюбленим закладом. Урочисте звучання Гімну України, зворушливі слова Гімну ПТУ № 4 і вітання, які запам’ятаються…

«Роки навчання швидко промайнули, ви отримали знання та досвід, які допоможуть рухатися й досягати, – звернувся до випускників директор ПТУ № 4 Вадим Климов. – Свідчення гарних результатів – ваші дипломні роботи. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Перед вами відкрита дорога – здобувайте подальшу освіту, підкорюйте нові вершини». Святкову радість із колективом училища та випускниками розділили представники ПрАТ «Вентиляційні системи» м. Боярка (директор – Валерій Коломійченко). Протягом двох місяців на підприємстві проходили практику понад 30 учнів ПТУ № 4.

Керівник Департаменту з управління персоналом Ольга Глушень та менеджер учбового центру Анна Бондар привітали винуватців урочистості зі святковою подією, подякували керівництву та колективу училища за якісну професійну підготовку учнів і співпрацю та запросили випускників на працевлаштування до компанії «Вентс». Гості завітали не з пустими руками, а з подарунками: мотокосаркою для потреб ПТУ і блайзерами, футболками, блокнотами та іншими презентами для активних і старанних учнів-практикантів. Випускниця Карина Вітрук разом із друзями дарувала улюбленим викладачам, майстрам виробничого навчання і класним керівникам теплі слова подяки та щирі побажання щастя, здоров’я і гарної долі. Неперевершена Діана Панасюк дивувала яскравим вокалом. Юні обдарування радували своїх наставників натхненним співом і ритмічними танцями. А програму вони підготували на будь-які смаки! Як завжди, надихали режисери-постановники – заступник директора з виховної роботи Оксана Антонюк і керівник художньої самодіяльності Андрій Родюк. Випускники не скупилися на щирі зізнання тим, хто «був за батька та матір» – «компетентним, мудрим, надійним і сучасним».

Настав час особливо урочистих хвилин: директор ПТУ № 4 Вадим Климов і заступник із навчально-виробничої роботи Степан Тарасюк вручили вихованцям училища дипломи кваліфікованих робітників, свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і Грамоти за високий рівень навчальних досягнень, спортивні успіхи та активну участь у громадському житті училища і груп. Цього року вітали 94 випускники, які здобули професії «Слюсар із складання металевих конструкцій, електрозварник ручного зварювання», «Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, електромонтер із ремонту та обслуговування електроустаткування» і «Кравець, закрійник». Зала нагородила аплодисментами батьків, які отримали Подяки за гідне виховання дітей. Валентина Кащук раділа разом із Надією Пархомчук: їх онук та син Денис – випускник ПТУ № 4. «Училище дало знання, позитивні емоції, підтримку педагогічного колективу і спілкування з друзями», – поділився думками юнак. Микола Реєнт, староста групи № 18, називає цей день і святковим, і трохи сумним: «Не хочеться розлучатися з училищем, викладачами, майстрами та одногрупниками. Але попереду – нові можливості, нові дороги і вступ до вишу».

Юлія Головіна буде сумувати за друзями: «Сьогодні – випуск, та з нами назавжди залишаться чудові спогади…» Артем Сєров вдячний своїм наставникам за науку і турботу: «Продовжу освіту, хочеться вивчати нове і вдосконалюватися…» Знову і знову дівчата й хлопці адресували працівникам училища і своїм рідним пісенні вітання, посміхалися, жартували та згадували…

У фойє стихли мелодії, відзвучали напуття й побажання. А наостанок – спільні фото, прогулянка спорожнілими коридорами. До побачення, четверте училище…

PTU2

PTU3

PTU4

PTU5

PTU6

PTU7

PTU8

PTU9

PTU10

PTU11

PTU12

PTU13

PTU14

PTU15

PTU16

PTU17

PTU18

 

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.