Роздрукувати цю сторінку

Учні майже всіх класів бердичівських шкіл вийшли на навчання

Вчора наприкінці робочого дня у сесійній залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Питань порядку денного було небагато – всього 5, але їх обов’язково потрібно було обговорити та прийняти відповідні рішення.

Серед них – святкові заходи з увічнення пам’яті захисників  України, адже у зв’язку з переходом Бердичева до «жовтої зони» епідемічної небезпеки такі стали можливими, звісно ж, з дотриманням санітарних вимог. Але про це ми повідомимо детальніше у наступній публікації.


Перехід до «жовтої зони» вплинув і на форму навчання бердичівських школярів. Учні 1-4 класів відвідували навчальні заклади і до цього, а от старші навчалися вдома дистанційно і вже навіть не очікували, що доведеться на менш ніж на 3 тижні піди до школи. Із тим, що місто, як і вся область, нарешті послабило дещо карантинні обмеження, на виконкомі усіх привітав міський голова і додав, що розслаблюватися все ще рано.


Особливо похід дітей до навчальних закладів на засіданні не обговорювали, проте дізнатися, чи учні всіх класів приступили до так званого «очного» навчання, вирішили у начальника управління освіти і науки Валентини Адаменко вже після засідання.


Як зазначила Валентина Адаменко, діти найбільше хотіли б, напевно, побачитися зі своїми однокласниками, поспілкуватися. Крім того, оскільки навчання потроху добігає кінця, школярам потрібно буде підтягнути так звані «хвости», написати контрольні тощо. На навчання вийшли майже всі класи загальноосвітніх шкіл міста. Майже тому, що у Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 та Навчально-виховному комплексі №4 одинадцятикласники до школи не ходитимуть. Причиною цього стали колективні заяви батьків про те, щоб діти довчилися дистанційно. Адже залишилося не так багато часу до зовнішнього незалежного тестування і випускникам потрібно завершити підготовку до цього, налаштуватися. Та й враховуючи той факт, що коронавірусна інфекція нікуди не поділася, лишень ситуація з захворюваністю трохи стабілізувалася, батьки не хочуть наражати дітей на небезпеку перед таким важливим для їхнього подальшого вступу у вищі навчальні заклади етапом.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук