Навчальний рік у Бердичеві завершиться вчасно — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

Навчальний рік у Бердичеві завершиться вчасно

Про це йшла мова на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, яке проходило сьогодні в другій половині дня у міській раді. Після того, як керівники закладів медицини доповіли про ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію у місті, вакцинацію та заповненість ліжок у лікарні, про що ми розповімо у наступній публікації, міський голова запросив до слова начальника управління освіти і науки Валентину Адаменко.

Найперше виступаюча зазначила, що педагогічні працівники Бердичева також взяли участь у процесі вакцинації. ЇЇ зробили всім бажаючим і долученим до ЗНО. Це 100 осіб, а нині проходить вакцинація осіб 65+ і кожного дня працівники освіти записуються та отримують щеплення.


Крім того, Валентина Адаменко додала, що пробне тестування, яке проходили бажаючі у школах №1 та №12, відбулося у нормальному руслі, ніяких непередбачуваних ситуацій не було. Всі діти на тестування прийшли, а ті, хто не з’явився, забрали доступ до особистих кабінетів на комп’ютери і зошити, що їх видавали для пробного ЗНО. З 25 травня розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання і проходитиме вона у 6-ти школах міста: ЗОШ №1, НВК №4, НВК №10, ЗОШ №12, БМЛ №15 та СЗОШ №17. Державні підсумкові атестації учнів 9-х та 11-х класів, нагадаємо, цьогоріч згідно з Указом Президента відмінено.


У зв’язку з тим, що бердичівські школярі навчалися як дистанційно, так і в навчальних закладах, по змішаній системі, у місті немає такої потреби, щоб продовжити навчання до кінця червня, про що пишуть в інших містах. В деяких школах області були ситуації, коли діти не йшли на дистанційне навчання, а йшли на карантин і свої навчальні дні не відпрацювали. Школи ж Бердичева закінчують навчальний рік 28 травня успішно і відповідно до рекомендацій освіти і науки, відповідно до того, у якій зоні знаходитиметься місто, буде сплановано організацію останнього дзвоника.


Насамкінець всі трішки повеселилися, бо по факту дітям залишилося навчатися всього-на-всього місяць, а враховуючи вихідні дні на великодні свята (3 і 4 травня) і вихідний день 10 травня, залишається фактично 3 тижні. Тому для учнів 5-11 класів, котрі і так більше часу провели вдома на дистанційній формі навчання, вже лишається не так багато часу, щоб довчитися.

TEBiNS4

TEBiNS1

TEBiNS2

TEBiNS3

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.