Роздрукувати цю сторінку

У бердичівській бібліотеці працюють комп’ютерні курси для людей старшого віку

05 квіт. 2021 Лариса Іжевська

Щороку 4 квітня у день пам’яті святого Ісидора Севільського, покровителя учнів і студентів відзначається Міжнародний день Інтернету. Католицька церква визнала Інтернет енциклопедією людського знання і в лютому 2001 року його покровителем обрала Ісидора Севільського, який створив першу в історії енциклопедію у 20 томах «Etymologiae».

Вважають, що він уперше у своїй праці застосував систему перехресних посилань, що віддалено нагадує гіперпосилання, які використовуються у Всесвітній мережі. Інтернет є важливою і невід'ємною частиною сучасного світу і ми вже не можемо уявити своє життя без нього.
Тож. Саме у Міжнародний день Інтернету хочемо нагадати бердичівлянам, що вже 5-й рік поспіль в інтернет-центрі Публічної бібліотеки з філіями Бердичівської ТГ працюють безкоштовні комп’ютерні курси для людей старшого віку, які з великим бажанням хочуть навчитися новим технологіям та використовувати їх в повсякденному побуті.

Проєкт набув великої популярності не тільки серед користувачів поважного віку, а й осіб середнього віку, яким знання комп’ютера та вміння працювати в Інтернеті необхідні для професійного та кар’єрного росту. Навчання проводиться з урахуванням індивідуальних та вікових особливостей та доступне без попередньої підготовки. Навчаючись на курсах, користувачі отримують необхідний рівень знань і навичок, потрібних для роботи на комп'ютері та в мережі Інтернет; розширюють можливості спілкуватися зі своїми рідними та близькими, які живуть в інших містах, країнах, за допомогою електронної пошти, соціальних мереж "Facebook", "Skype", навчаються самостійно знаходити потрібну інформацію щодо соціальних послуг, здоров’я, городництва, своїх хобі.

Заняття проводяться за попереднім записом, безкоштовно, індивідуально з кожним користувачем, 1 раз на тиждень протягом однієї академічної години. Запрошуємо всіх бажаючих.Адреса: вул. Вінницька, 10. Центральна міська бібліотека, Інтернет-центр.


P.S.: Ми піклуємося про здоров’я користувачів та дотримуємося усіх встановлених карантинних обмежень, тому деякі фото використані з архіву. Бережіть себе та своїх близьких!

kursu 1

kursu 2

kursu 3

kursu 4

kursu 5