Бердичівський педколедж на 50 тисяч замовив юридичних послуг — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівський педколедж на 50 тисяч замовив юридичних послуг

А точніше, 49 тисяч 500 гривень. Інформацію про це було вчора оприлюднено на порталі «Прозоро».

 


Порівняно з іншими нещодавніми закупівлями інших послуг (ремонт автомобіля, ремонт обладнання тощо) - це досить велика сума. Згідно з підписаним договором, зголосилась надати ці юридичні послуги приватний підприємець Ірина Бабущак.

 


З інтернету стало відомо, що ця підприємниця працювала раніше в бухгалтерії міського відділу освіти, а нині надає юридичні послуги багатьом бердичівським комунальним та державним установам. І, до речі, в січні цього року вже укладала з педколеджем подібний договір на 6 тисяч гривень.


Спочатку подумалось, що договір укладено на представництво інтересів коледжу в суді, адже відомо, що зараз проходить судовий розгляд однієї колишньої викладачки коледжу, яка заявляє про її незаконне звільнення. Але там інтереси повинен представляти кваліфікований адвокат, а прізвища Бабущак серед діючих адвокатів не знайшлося.


Відразу згадалась нещодавня схожа історія на водоканалі, коли колишній його юрист за зарплату не змогла впоратись з юридичною проблемою, а от ставши приватним підприємцем, за дуже кругленьку суму, змогла вирішити її на раз.


У приймальні коледжу телефоном не змогли відповісти на питання, які ж такі юридичні послуги замовив навчальний заклад, лише порадили звернутись до бухгалтерії. А за телефоном відповідального за тендерні закупки, який обов’язково вказується на сайті «Прозоро», журналісту розповіли, що приватний підприємець за цим договором має надати коледжу консультації, пов’язані з оформленням тендерних закупівель.


Ми вже не раз писали про парадокси та абсурди, що виникають у підприємств та установ, які намагаються дотримуватись всіх умов зміненого нещодавно тендерного законодавства. Вартість часу, витраченого відповідальними особами, на те, щоб підготувати документи чи відзвітувати про кожен пакет, закуплений на державні гроші, набагато перевищує вартість деяких закупок, і аж ніяк не покращує основну діяльність установи. Але платити 50 тисяч гривень за консультації з цього приводу це занадто багато.


Так само й писали про те, що варто нашому народному депутату звернути на це увагу і направити свої зусилля на спрощення цього законодавства, адже його рідний коледж міг би ці гроші направити на поліпшення навчального процесу, а не витрачати їх на подолання бюрократичних проблем.


А, можливо, це просто один із способів відносно легального переведення в готівку державних коштів?

pedkoledzh1

pedkoledzh2

pedkoledzh3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.