Чи відновлять в Бердичеві роботу колишніх дитсадків? — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Чи відновлять в Бердичеві роботу колишніх дитсадків?

«Фонд державного майна України ініціює відновлення функціонування закладів дошкільної освіти за призначенням», - таку новину опублікував на своєму сайті цей державний орган.
В Бердичеві теж є будівлі, де раніше працювали дитсадки, а нині їх займають державні та комунальні органи. Наприклад, податкова інспекція, бухгалтерія міськВО чи початкове відділення 6 школи. Чи буде стосуватись ініціатива фонду держмайна саме цих будівель, поки що невідомо.

 

З метою сприяння розвитку системи освіти та підвищення ефективності використання державних активів Фонд державного майна ініціює відновлення функціонування закладів дошкільної освіти за призначенням.


Фонд державного майна України у взаємодії з місцевими державними адміністраціями провів інвентаризацію закладів дошкільної освіти, які використовуються не за призначенням. За підсумками інвентаризації встановлено перелік користувачів на умовах оренди будівлями закладів дошкільної освіти в особі органів державної влади та місцевого самоврядування. Фонд державного майна підготував пропозиції для чинних користувачів будівель закладів дошкільної освіти щодо переїзду в інші будівлі, які перебувають у державній власності. Після переїзду чинних користувачів заклади дошкільної освіти відновлять функціонування за призначенням. 


«На початку своєї каденції Президент Володимир Зеленський ініціював масштабний аудит держави. Відновлення функціонування 141 дитячого садка – це щонайменше 14 тисяч нових місць у них без значних інвестицій з боку держави. А це – 14 тисяч молодих родин, які отримають вищу якість життя завдяки ефективній роботі держави», – зазначив заступник Голови Фонду держмайна Денис Кудін.


Довідково
Серед 141 закладів дошкільної освіти, які використовуються не за призначенням, найбільша кількість за підсумками інвентаризації виявлена у Волинській області – 29 об'єктів, місті Києві – 25, Полтавській області – 17, Одеській області – 16.
Серед користувачів закладами дошкільної освіти на умовах оренди: філії Державної служби зайнятості – 12 об'єктів, Пенсійного фонду України – 11, відділи освіти –10, 9 – сільські ради, Національна поліція – 8, суди – 6, інше – 88. 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.