Бердичівські дитсадки вже відкрились, батьки хочуть більшого — РІО Бердичів

Середа, 15 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівські дитсадки вже відкрились, батьки хочуть більшого

Сьогоднішнього ранку всі співробітники бердичівських дошкільних навчальних закладів чекали не менше, ніж дошкільнята та їх батьки. Адже вони вже засумували за своїми вихованцями за два з половиною місяця, поки дитсадки не чули дитячого гамору.

 


Хоча й без діла виховательки та нянечки не сиділи. В дитсадках зроблено поточні ремонти, пофарбовані всі дитячі майданчики, а вже якими квітами розквітли клумби, то мабуть тут можна було б проводити квіткові фестивалі.

 


В дитсадку №15, який навіть назву носить квіткову «Ромашка», понеділкового ранку робили все, як передбачено умовами карантинних обмежень. Батьків до приміщення не пускали, біля входу обладнали своєрідний блок-пост для проведення температурного скринінгу, в журнали заносили дані про температуру як дітей, так і співробітників закладу.


Потім дітей розбирали вихователі, які у своїх павільйонах робили для них своєрідні зустрічі з одногрупниками, налаштовували їх на організоване дитсадівське життя. Звичайно, було чутно цього ранку і трохи дитячого плачу, адже за довгий час дехто вже й відвик від однолітків і з батьками не хотів розлучатись, але досвідчені виховательки швидко відвертали увагу плаксунів, і вони швидко включались до колективу.


На запитання журналіста про температуру в приміщеннях, завідуюча відповіла, що доходить до 18 градусів, хоча хотілося б більшого. Але в дитсадку є обігрівачі, їх офіційно дозволили використовувати, тому в окремих кімнатах чи залах дітям буде комфортно.


Батьки висловлювали радість від відкриття дитсадків, але обурювались від того, що школи так і не запрацювали до канікул. Вони пропонували, щоб зараз у школах хоча б організували пришкільні табори, але не стільки розважального характеру, скільки навчального. Батьки бояться, що за три місяці нових канікул діти забудуть такі крихкі знання, отримані ними дистанційним способом.

dit1

dit2

dit3

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.