Два претенденти подали документи на посаду директора ЗОШ №7 Бердичева — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Липня

  • Бердичівський Базар

Два претенденти подали документи на посаду директора ЗОШ №7 Бердичева

Про це стало відомо на засіданні конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області, яке відбулося у вівторок, 12 листопада в міській раді. Причому, цього дня проходив лише І-й етап конкурсу, на якому присутні ознайомлювалися з претендентами на посаду директора і перевіряли наявність усіх потрібних документів та їх своєчасне подання.

Нагадаємо, що певний час обов’язки керівника навчального закладу після смерті через важку хворобу Антоніни Станіславівни Гранківської-Тарасюк, виконувала Алла Калінська. ЇЇ на щорічній освітянській конференції в міському Палаці культури наприкінці серпня і представляв міський голова. Але тоді ми зазначали, що обов’язки ці вона виконуватиме тимчасово, допоки на основі конкурсу не буде визначено директора.


Отож, на першому етапі засідання конкурсної комісії зібралися члени комісії, серед яких – представники від освітян, від батьків дітей, котрі навчаються у даній школі, від депутатського корпусу та від трудового колективу школи. Було обрано голову комісії, якою одноголосним рішенням присутніх було обрано начальника управління освіти і науки Світлану Басюк. Вона ж і вказала, що необхідні документи, як виявилося, подали одразу два претенденти. Більше того, такий конкурс проводиться вперше і всі процедури його організації та проведення були дотримані.


Кандидати подали усі необхідні документи на заміщення вакантної посади у зазначений термін до 7 листопада. Ними стали Алла Калінська, яка нині виконує обов’язки директора, та заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №7 Анна Живун.
Відповідно до Положення про проведення конкурсу, претендувати і займати дану посаду можуть особи, що мають вищу педагогічну освіту не нижче рівня магістра, є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають педагогічний стаж не менше 3-х років, не мають судимості, володіють організаторськими здібностями тощо.


Претенденти, окрім дипломів про освіту, подали, відповідно, заяви на участь у конкурсі, автобіографії чи резюме, копії документів, що посвідчують особу, копії трудових книжок, довідку про відсутність судимості та мотиваційний лист. Члени конкурсної комісії детально розглянули усі документи, перевірили їх відповідність, допустили претендентів до участі у конкурсі та спільно прийняли рішення про наступні його етапи.


Далі на Аллу Калінську та Анну Живун чекають тестування на знання законодавства і вирішення ситуаційного завдання, які заплановано на 10-ту годину 27 листопада. А 29 листопада, також на 10-ту годину, кандидати представлять відкриту публічна презентацію перспективних планів розвитку закладу загальної середньої освіти на шість років і відповідатимуть на запитання членів конкурсної комісії, якщо такі, у свою чергу, виникнуть.

Posada direktor1

Posada direktor2

Posada direktor3

Posada direktor4

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.